Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evolintentz, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az Urban Decay szemhéjfestékek pigment verziója.

bbrilona

2017. október 21.

Három színben vettem évekkel ezelőtt. Gazdaságos, jól pigmentált. Szeretem a saját ecsetet is használni, úgy, hogy a szemem alá nedves papírzsepi darabot teszek, így arra hullik rá a fölösleges por.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

Anne74

2017. október 19.

Nagyon csodás hatás érhető el, ha nem a saját ecsetét használjuk.
Szeretem mert tartós és teljesen egyedi színek érvényesülnek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon csodás hatás érhető el, ha nem a saját ecsetét használjuk.
Szeretem mert tartós és teljesen egyedi színek érvényesülnek. :)

erika81

2015. december 5.

Régebben nagyon vágytam a Rockstar árnyalatú UD szemhéjpúderre. Púder formában sajnos nem tudtam hozzá jutni, csak ebben a formátumban. Sokáig küzdöttem vele, de nem barátkoztunk össze. Így utólag visszagondolva ha nem a saját ecsetét használtam volna, még jó is lett volna, csak a por formátum miatt macerásabb használni, viszont én a saját, beépített ecsetével használtam. Kár volt. Az egész arcom lila csillámos volt, így egy idő után már nem is használtam. A Smoked palettában benne van a Rockstar árnyalatú szemhéjpúder, így amikor beszereztem azt a palettát ezt a port kidobtam. Imádom az UD sminkeket, de ez sajnos nagyon nem jött be! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.