Urban Decay

Ár:   £42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,95 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   £42
Kiszerelés:   12 x 0,95 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 teljesen új, arany és természetes szín, amelyek klasszikus aranyokat, meleg borostyánokat és gazdag csokoládébarnát tartalmaz.

Ár: 9.000 Ft , Eladó: dalmini
Állapot: Kép szerinti állapotban , Helyszín: Sopron, fizetés: Fizetés banki utalással, Fox post al küldöm
Ár: 8000 , Eladó: BPetra22
Állapot: Párszor használt, szinte új, Helyszín: Budapest, XIX., fizetés: Megbeszélés alapján

ildi95

2022. január 16.

Nagy reménnyel vettem meg itt egy lánytól. A színei abszolút az enyémek meleg ősz típuskent. Mikor a kezemen kipróbáltam a színeket, meg inkább szerelmes lettem...egészen addig, amíg a szememre nem kerültek. Egy ilyen árkategóriás palettától sokkal többet várok. Nem tudtam a színeket jól eldolgozni, a csillamok pedig nem voltak túlzottan intenzívek. Ráadásul mintha eltűntek volna a szememről. Elofordulhat, hogy velem nem volt a paletta kompatibilis. Megváltam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

vikimaja

2021. február 6.

Ez a paletta egyszerűen tökéletes! Gyönyörű színei vannak és hihetetlenül pigmentált. A színvilága miatt első látásra szerelem lett, a palettadesign pedig csak hab a tortán. Csodaszép, igényes a csomagolása, elég masszívnak tűnik. A paletta használható a mindennapokban de alkalmakra is tökéletes, én minden nap ez után a csoda után nyúlok mióta megvan. A színek nem változnak felkenve, nem porol, kicsit krémes állagú és könnyen eldolgozható, a csillámok sem potyognak. A hozzá járó ecset is jó, szépen lehet dolgozni vele. Nálam ez a paletta nagyon gyorsan kedvenccé vált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Brunettee

2020. június 4.

Van a mondás, miszerint szerelem első látásra. Javíthatatlan romantikus típus vagyok, tehát hiszek ebben az egészben. Így jártam ezzel a palettával is. Kipróbáltam, megszerettem és... nem vettem meg. Ennek fél éve már, azóta aktívan sminkelek, kisebb gyűjteményem is lett. Van egy másik UD palettám, amit helyette vettem meg, a Naked 3. Azt már értékeltem, kifogástalan. De a nagy szerelem.... Aztán úgy hozta az élet, hogy a zsibin, szinte érintetlenül meg tudtam venni. Először kinyitottam, és tudtam, éreztem. Ez az én palettám. Az első smink során ez be is bizonyosodott. A színek csodásak, tartósak, egy álom vele dolgozni. Nem kell milliószor a színbe nyúlnom, nem potyog. Egyszóval nekem tökéletes. Teljesen mindegy, hogy tél vagy nyár, hétköznap vagy alkalom. Ez a paletta mindig a közelemben van (és lesz is). Remélem sose tudom elhasználni, mert vétek volna. Számomra ő a nagybetűs paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Pirosmasni

2020. május 27.

Amikor elszántam magam, hogy veszek egy Naked palettát és megnéztem a kínálatot, rögtön tudtam, hogy ez lesz az én palettám. Tipikusan az az ember vagyok, aki képes megvenni a huszadik natúr színekből álló palettát is, gondoltam ez is egy átlagos nude paletta lesz. Nahát tévedtem! Tökéletes natúr paletta egy kis csavarral. Jól kihasználható, tudok hétköznapi és esti sminket is készíteni, de kreatívkodni is bőven ad lehetőséget.. A színek pigmentáltak és krémes formulájúak. ✨ Én FeelUnique-ról rendeltem, és hibátlan terméket kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Lencseee

2020. január 2.

Ez pont annyira szuper és jó minőség, mint a Heat. Az UD lepett ezzel egyet ismét a lépcsőn. Mindennapokra is kitűnően kihasználható paletta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

HChristelle

2019. november 2.

Sokan azt mondják, hogy nem elég "méz" színű ez a paletta, de szerintem pont hogy az. Nagyon szépek és különlegesek az árnyalatok, első ránézésre elég unalmasnak tűnik, viszont élőben gyönyörű. Egy nagyon jó nude paletta, újra gondolt árnyalatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Anett0721

2019. október 13.

Bár a képeken és swatchokon nagyon arany, nagyon sárga, de a sárgás vagy olivás bőrűeknek szerintem a tökéletes nude paletta. Persze ha akarja az ember, kis csavarral ;) mert az arany színekkel fel lehet dobni.
Igazán minőségi, tartós, pigmentált festék (mint mindig a márkától), az ecset is nagyon jó ami tartozik hozzá. A színek nem kopnak, tökéletesen egybeolvadnak satírozáskor pár mozdulatra is, este is változatlan a szemsmink, akkor is, ha kora reggel tettem fel. A színskála pedig valóban egyedi mégis természetes hatású sminkeket lehet vele készíteni, ráadásul elég változatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

lexyweaver

2019. október 13.

Gyönyörű, pigmentált és könnyen eldolgozható matt színek és elképesztően csodálatos csillámos/metálos fényű színek vannak benne. Imádom, kedvenc palettám lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

schnau.adelle

2019. október 4.

Az Urban Decay palettákban még nem csalódtam. Teljes mértékben megéri befektetni ilyen minőségű termékekre! És az ecset is nagyszerű, ami jár hozzá.
A színek pigmentáltak, nem porol, intenzív. Nagyon tartós, pedig én egyszerű korrektort használok bázisként! Nagyon imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

BPetra22

2019. október 3.

Nagyon szép színek találhatóak benne, szuper a pigmentáltsága, nem porolnak, gyönyörű szemsminkeket lehet vele elkészíténi. Imádom <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.