Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: im, Módosítva: 2021. április 13.

Ár:   $54
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Tartalma:

• Szemhéjpúderek: Dive, Fix, Resist, Dare, Stun és 5050 árnyalatokban
  • Bronzosító: medium bronze matte
  • Pirosító: vibrant pink w/light shimmer
  • Perversion Szempillaspirál: Blackest Black árnyalatban
  • 24/7 Glide-On Eye Pencil: Stag árnyalatban
  • Naked Lipgloss: Sesso árnyalatban

Nashuaaa

2019. december 14.

Alapvetően a pirosító-bronzosító-highlighter miatt vettem meg itt a zsibin, de pont ezek egyáltalán nem használhatóak nekem. A bronzosító túl narancsos és világos is nekem, a pirosító messze túl pink a bőrömhöz, a highlighter pedig ugyan szép lenne, de annyira semennyire nem fog, csak a csillámok látszanak belőle, hogy nem éri meg használni. A szemre való festékek nagyon szépen, jól pigmentáltak és gyönyörű színek, de azokért nem szívesen tartok meg egy ekkora palettát. A porok alapvetően jó minőségűek, jó az állaguk és szépen lehet velük dolgozni, valamint mag a paletta is praktikus, mivel egy nagyon nagy tükör van benne, nekem mégis összességében nem megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

tdobos

2017. május 24.

Ez a paletta maga a tökély! A kedvencem nekem is a szájfény, valami mesés szine van. A szemhéjfestékek hozzák a márkára jellemző kiváló minőséget. Szép külcsin, értékes belbecs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

vfejes

2015. szeptember 2.

vtinához hasonlóan a feeluinque-on csábultam el, mikor akció volt. Van mar egy Naked 2 és sejtettem, nem lesz zsákbamacska. Mégis, borzasztóan lebecsültem ezt a palettát! A héten elaludtam, egy hajnali utazást úgy kezdtünk meg a gyermekkel, hogy 15 percünk volt puccba vágni magunkat. A kocsiban sminkeltem, ecset és bármi plusz nélkül. Elbűvölő színek, a matt barna szemhéjfesték pedig szemöldökfestéknek is tökéletes! A körmömmel húztam a vonalat, töltöttem.. Wow. Meg nem mondta bárki! A szájfényről sokáig hittem, hogy túl sötét lesz, de most láttam, hogy természetes és nem harsány, persze építhető. 40 fokban alap nélkül, 9 óra utazás, könnyezés után a sminkem még mindig nagyon rendben volt. Most utazunk nem sokára, viszem magammal!!! Tökéletes Jolly Jocker, bár nem olcsó. Minden csepp megérte, mindent használni tudok és mentőövként lesz mindig tartalék.

Update: rendületlenül imádom. Eljött velem nyaralni, bevált. A szemceruza fekete. Mivel szőke vagyok, nekem szuper pillatőbe, hogy ne világítson szőkén. LOVE

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

_ca_

2015. július 2.

Hosszabb utakra egyszerűen tökéletes, a nagy mérete miatt a benne levő tükör tökéletes a sminkeléshez, és ezzel még csak a legjelentéktelenebb előnyös tulajdonságát említettem. Egytől-egyig tartós, megfelelően pigmentált, jó minőségű termékek vannak benne. Szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

j.sule

2015. július 1.

Májusi berlini utamon szereztem be, miután már interneten, webáruházakban sokszor nézegettem. Berlinben is minimum 3x beszéltem le magam, aztán negyedszerre úgy döntöttem, kell nekem ez a gyönyörű paletta. És milyen jó döntés volt. (Megjegyzem, Berlinben sem árulnak minden Douglasban Urban Decay-t). A legeslegkedvencebbem a szájfény. Gyönyörű színe van, a számon nagyon tartós, nem tudok betelni vele. A szemhéjpúderekkel nappalra és estére is gyönyörű sminkeket lehet kreálni. Nagy kedvencem lett a spirál is, és a pirosító, bár elsőre túl élénknek tűnt nekem, nem csinál bohócarcot. Épp jó. A bronzosítót a RT összecsukható bronzerecsetével viszem fel, ezzel még sosem toltam túl, a másik bronzosító ecsetemmel előfordult :). A csomagolása is gyönyörű, ráadásul ajándékba kaptam hozzá még egy sötét olajkék 24/7 szemceruzát is, így az UD odaadó rajongója lettem :D. 5 csillag mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

vtina85

2015. június 28.

Amikor először megláttam a neten már tudtam, hogy szükségem van erre a palettára, azután márciusban szeretem be, mert éppen akciós volt a feelunique-on. Amint megjött és a kezembe foghattam rögtön levett a lábamról annyira szép (még a karton csomagolás is olyan szép, hogy azt sem volt szívem kidobni). A tartalmát tekintve van benne egy 4 ml-es kiszerelésű szempillaspirál fekete színben egy szemceruza sötét bronzos árnyalatban, öt különböző (csak ebben a palettában található) szemhéjpúder matt és csillogó finish-el, egy világos highlighter/szemhéjpúder, egy közepes árnyalatú, matt bronzosító, egy közepes rózsaszín árnyalatú, szatén pirosító és egy (szintén csak ebben a palettában található) teljes méretű szájfény.
Összességében elmondható mindenről a palettában, hogy nagyon jó minőségűek, könnyű velük dolgozni és tartós eredményt lehet velük elérni. A világos "5050" elnevezésű szemhéjárnyalót, amit én highlighterként is használok nagyon megszerettem, mert nem csillámos és nagyon szép diszkrét fényt ad. Ha külön lehetne kapni, akkor biztos bespájzolnék belőle. A bronzosítót és a pirosítót is nagyon megkedveltem, annyira, hogy amióta ez megvan rendeltem is egy Naked Flushed palettát és azt is nagyon imádom.
Az is pozitívum ebben a palettában, hogy szuper, nagy méretű tükör található benne. Sokan írták erről a palettáról, hogy nagyon jó utazásokhoz, mert a legszükségesebbek megtalálhatóak benne, amik egy naked smink elkészítéséhez kellenek. Egy hosszabb útra a bőröndbe tényleg jó lehet bedobni, napi szinten viszont én biztos nem vinném magammal, mert elég súlyos. Mindenképpen megérte ezt a palettát beszerezni, örülök, hogy meg van. Ennél tökéletesebb már csak akkor lehetne, ha kis méret ecset/applikátor is lenne benne....de így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.