Urban Decay

Ár:   £24.50   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2014. február 18.

Ár:   £24.50
Kiszerelés:   7,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Selymes, könnyű púder a smink tökéletes fixálására.

Urban Decay Naked Skin Ultra Definition Powder Foundation
Ár: 5000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost, postán maradó vagy személyes átvétel

timcsi_i

2015. augusztus 24.

Kedvenc. Nem tudok ennél jobb púdert mondani. Imádom a kinézetét, gyönyörű a tartója. Az alapozójával együtt használom úgy tökéletes. Viszont szoktam másik alapozóra is felkenni, azzal is szép hatást lehet elérni. Nagyon tartós, szépen fed mégis természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.