Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiprobaltam.hu, Módosítva: 2015. február 25.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

10 szemhéjpúdert, egy "kegyetlenségmentes" ecsetet, és egy utazó kiszerelésű Eyeshadow Primer Potion-t tartalmaz.

Kiszerelés: szemhéjpúderek - 10x 0,56 g;  primer - 2,66 ml

kiprobaltam.hu

2011. november 24.

Nagyon vonzó és ötletes a paletta kialakítása, bár az ecsetnek azért rakhattak volna bele egy gumipántot, hogy ne ugráljon ki belőle. A színek gyönyörűek, imádom őket. Sajna némelyikük hullik. Ezt leszámítva az egyik kedvenc palettám. Állatkísérletmentes. A színek tartósak, és a selyemfényűek különösen gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.