Uriage

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Gica81, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrgyógyászati olaj segít megelőzni és korrigálni a striákat. Növeli, javítja a bőr rugalmasságát. Striák elleni masszírozó kezeléshez fejlesztették ki. Ajánlott a test változásakor, pl. terhességkor, (az első hónaptól és szülés után is), hirtelen súlyváltozáskor (hízás, fogyás), vagy műtét utáni hegekre.

Melcsike8

2020. augusztus 18.

Harmadik fiammal vagyok várandós, már az első terhességem végén megjelentek a csíkok a hasamon, ami csak fokozódott második terhességem során. Többféle krémet próbáltam már, eddig mind hatástalan volt. Ennek a terméknek olaj állaga van, a kiszerelés pumpás, így tényleg csak annyi fogy, amennyire szükség van. Kicsit nehezebben szívódik fel, de az olaj miatt van. Még várom a hatást, kb. 2 hete használom naponta 2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol