Uriage

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajmentes, gyorsan felszívódó, ultra-könnyű fluid textúra, rendkívül erős fényvédelemmel és az Uriage termálvíz védő, bőrápoló hatásával. Száraz bőrfelületet biztosít, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló. Hipoallergén.

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Uriage Bariésun Ultra-Könnyű Fluid SPF50+ és strandtáska - új, bontatlan
Ár: 2900Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost automatába küldöm

R.Szandra

2020. december 21.

Meglepően olvasom a kommenteket. Kifejeztetetten zsírosodásra hajlamos a bőröm főleg T vonalban. 2 hete használom ezt a terméket reggel felkenem hagyom beszívódni majd rákenem a hidratálót. 8-9 órát van rajtam és egyáltalán nem tapasztaltam zsírosodást, sem irritációt. Korábban a
BIODERMA PHOTODERM M SPF50+-nel próbálkoztam, aminél hasonló tapasztalataim voltak. (zsírosodás). Én egyelőre elégedett vagyok a termékkel nagyon kellemesen beszívódik puha érzetet ad, nem lesznek tőle pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

papramona

2019. április 29.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, 2018-ban egész nyáron ezt használtam, zsírosbödön érzésű volt tőle az arcom, nagyon folyik, mindig mellé cseppen, hidratáló krémmel keverve sem egyszerű eldolgozni, borzasztóan zsíros lesz tőle az amúgy tök száraz bőröm és nekem mitesszerképző is sajnos szóval nagyon nem váltotta be a reményeket, és nem biztosít száraz bőrfelületet ahogy azt írja a termékleírás. Elhasználtam nagyjából, mert nagyon drága kidobni, de nagy csalódás. Most nagy hidratáló fényvédő keresésben vagyok, de biztos nem uriage termálvizes 20 faktoros hidratálót veszek, mert attól is zsíroskenyér a fejem. Nem értem miért nincs sima hidratáló fényvédővel, ami vizes alapú, nem lipid, és esetleg nem tízezer feletti az ára, biztos hogy lenne rá igény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

plinka

2018. október 17.

Elmegy. Én krémmel bekeverve szoktam használni a fényvédőket. Ez most Ordinary azelinsav, ami eleve mattít. Raktam fölé primert, kicsit később púdert, de így is zsíros lett a homlokom. Nekem eleve zsíros a T-zónám, nyáron meg pláne, szóval nem meglepő, de ez gyorsabban zsírosít, mint a korábbi szintén 50 faktoros yves rocher-m. Felkentem a bőrömre egymás mellé a kettőt, hogy lássam, mi a különbség. Az Yves Rocher krémesebb, az Uriage inkább vizes, folyós. Az Yves Rocher-t be lehet dolgozni a bőrbe, nagyon gyorsan "eltűnik", az Uriage viszont fényes rétegként rajtamarad. Valszeg, emiatt a réteg miatt hatékony a fényvédelme, de lehet, hogy ez hosszútávon zavarni fog. Azt azért tegyük hozzá, hogy nem kifejezetten arcra készült, bár kis kiszerelés, hanem arcra és testre is lehet használni, szóval nem olyan, mint egy arckrém. 20 % kedvezménnyel vettem, így megérte a próbát, de legközelebb valszeg mást veszek.

UPDATE: Lecseréltem Innisfree-re. Ég és föld a különbség. Mármint az Innisfree toronymagasan veri (ráadásul kb. egy ezressel olcsóbb). Azóta ezt ki is dobtam. nem értem, miért kell ragacsos, zsíros cuccot gyártani arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

KreolAncsi

2018. július 5.

Jajj, szegény, az elsőnek kapott véleménye nem lesz túl rózsás... Idén újdonság, így persze úgy gondoltam, kipróbálom, nagyon jól hangzott az a három szó, hogy "ultra könnyű fluid". Ez valóban így is van, szinte lefolyik az arcról, ha gyorsan nem keni el az ember. Jó néhányszor bedugult az adagolója, fejtörést okozott, vajon mit is tegyek ellene. Az illata számomra olyan strand illat, az a tipikus fényvédő, gyermek koromat idézi. Nyilván valamelyik összetevőhöz tartozik, mert azt állítják róla, hogy illatmentes (ez is nagyon tetszett). Fehér a színe, de ez gyorsan eltűnik, gyorsan felszívódik, ezt az ígéretet is betartja. Hidratálja is a bőrt, ami nem is csoda, van benne uriage termálvíz és ezen kívül még E- és C-vitamin is. A fényvédelme is erős, egyáltalán nem foltosodott mellette az arcom, pedig csak naponta egyszer, reggel kentem fel. A láthatatlansággal, mint fogalommal vitatkoznék... mivel: fehér réteget valóban nem hagy, deeee az én fejem zsírosbödönként csillogott tőle pár órával a felvitel után és ezt a jelenséget nem lehet nem látni. Alapozó délutánra lecsússzant róla, nem győztem púderezni. Állítják, hogy olajmentes... oké, lehet, de az érzés ezzel ellentétes. Pedig olyan idilli lett volna az egész... emiatt kap három csillagot, mert hiába a sok jó tulajdonsága, nem lesz a kedvencem és nem is hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.