Uriage

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: edinaa225, Módosítva: 2024. január 22.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2023-ban megújult összetétel!

Csúcsteljesítményű, maximálisan fotostabil, széles spektrumú, organikus szűrő komplexének, sejtvédő antioxidáns vitamin tartalmának, szabadalmaztatott kromoszómavédő Spirulina kivonatának és az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és UVA sugárzással szemben, csökkenti az UV sugárzás és a kék fény okozta sejtkárosodásokat és segít megelőzni a napsugárzás okozta korai bőröregedést.

Uriage termálvízzel ápolja a bőrt. Különleges összetevője az Uriage termálvíz, amely kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és antioxidánsokban. Tiszta és természetes, tudományosan bizonyítottan megerősíti a bőr barriert, hidratálja, nyugtatja és védi a bőrt. Érzékeny bőrre is ajánlotts, vízálló, nem irritálja a szemet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gollum

2023. szeptember 1.

Eddig még csak kétszer használtam, de kénytelen leszek télire félretenni, vagy testre felkenni. Talán túl sokat tettem belőle, de én nem mondanám könnyűnek. Ez egy elég nehéz krém, ami még hagyján, de az én zsíros bőröm 1-2 óra alatt nagyon csúnyán átfénylik tőle. Ha netán megszeretem, felpontozom. Sajnos számomra egyelőre szinte használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 1.

zombifia

2023. május 7.

Az én bőröm inkább szárazabb, és mivel nem szeretem, ha egy naptej csillog az arcomon, az ajánlások alapján megvettem ezt a krémet. Számomra óriási csalódás, a textúrája egyáltalán nem ultra-könnyű, hanem inkább zsíros, és olyan utána az arcom, mintha bekentem volna egy tábla szalonnával. Teljesen alkalmatlan mindennapi használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 7.

Emimo

Korcsoport: >54
2023. április 7.

Még csak néhányszor használtam, de tényleg nagyon kellemes, és ami miatt ezt (is) megvettem, az a szemirritáció hiánya volt, amit olvastam róla. Itthoni napozásnál vagy kertben tartózkodásnál sem szeretem, ha könnyezik egy idő után a szemem a napkrémtől (nem jöttem még rá, hogy pontosan mim melyik összetevő okozza), de ha elmegyek, akkor pláne. A könnyezés, a miatta történő orrfújás... grrr. Ez nagyon kellemes, semleges, könnyen kenhető, tejszerű, picike fátyolkát hagyó (ezt én szeretem) krém. Jó érzés, nem zsíros, nem húzza a bőrt, remek! (Nem a kedvencem, de remek!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. április 7.

Melinda_12

2023. január 17.

Imádom. Tág pórusokkal, olajos T vonallal remek választás. Gyorsan beissza a bőröm és még én is tudok rá sminkelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 17.

p956

2022. október 16.

Az eddigi legjobb az általam használt fényvédők közül. Fényesít kicsit, de nem olajos, a bőröm egyáltalán nem néz ki zsírosabbnak a nap végén, mint nélküle és tényleg nincs fehéres hatása. Én alá szoktam hidratálni a könnyebb eloszlathatóság miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 16.

rtunde

Korcsoport: >54
2022. szeptember 29.

Véleményem a 30 ml elhasználása után írom és azt kell mondanom megszerettem. Fényes a finishe, de ez nekem tetszik ill. egyáltalán nem hagy fehér réteget az arcomon és nem is kukacosodik , olyan kis bársonyos. Felkenve számomra olyan érzés, mint egy kellemes hűsítő védőréteg, bár lehet ez másoknak sok. Ez egy jó kis fényvédő, de hozzáteszem én szérum és arckrém felvitele után használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

lzsoficim

2022. június 23.

Az én ízlésemnek túl cuppanósan nehéz.. az ultra-könnyű miatt vmi sokkal lazább textúrát vártam, de nem hozza a nevéhez fűzött elvárásokat.
Lehet, hogy úgy értik, hogy könnyű, hogy nem olajos? Nem tudom, minden esetre én pont nehéznek érzem picit. Nem ennyira, mint Baréisun spf 50+-t, de nem is egy Revox Daily Sun Shield (ahelyett vettem, tekintve, hogy hónapok óta lehetetlen beszerezni)
Nagy tesztelés alá majd most kerül a napokban, de eddig a sima városban csatangoláshoz, napi rutinhoz elegendőnek tűnik.
Addig megelőgezem a 4 csillagot, s meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 23.

Addig megelőgezem a 4 csillagot, s meglátjuk.

CeCeDrake

2022. június 23.

Azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Garnier Fluid 🤭 hát nem! Ez krémesebb, nem folyik.
A Garnier Fluid nagy kedvencem a megjelenés óta, de nem mindig lehet kapni, akkor vettem ezt.
Az állaga ellenére nem zsíros érzetű, nem hagy fehér réteget, nem bántja a szemem, nem teljesen matt, amit nem bánok. Ez alá viszont nekem kevesebb hidratáló szükséges, mert ha a “megszokott” mennyiséget viszem fel, akkor lecsúszik a fejemről a napszemüveg 🤭🤣 (tudom, vegyek másik szemüveget 🤭)
Szerintem ár/érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Szerintem ár/érték arányban jó.

malyonez

2022. június 14.

egy olyan fényvédőt kerestem amitől nem csillogok mint aki belefejelt a zsírosbödönbe :D ezt teljesíti is, a kombinált bőrömön nagyon szép finishe van, nem matt de nem is fénylek. a szaga engem zavar, kicsit kellemetlen de felkenés után nem érződik. a tubusból néha nagyon nehezen jön ki, úgy kell kikönyörögni, ez nem tetszik benne. amúgy nem egy rossz fényvédő, én az árát soknak tartom 30ml ért (én 4400ért vettem patikában), de ha nem találok jobbat lehet újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 14.