Uriage

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edinaa225, Módosítva: 2022. május 16.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Csúcsteljesítményű, maximálisan fotostabil, széles spektrumú, organikus szűrő komplexének, sejtvédő antioxidáns vitamin tartalmának, szabadalmaztatott kromoszómavédő Spirulina kivonatának és az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és UVA sugárzással szemben, csökkenti az UV sugárzás és a kék fény okozta sejtkárosodásokat és segít megelőzni a napsugárzás okozta korai bőröregedést.

Uriage termálvízzel ápolja a bőrt. Különleges összetevője az Uriage termálvíz, amely kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és antioxidánsokban. Tiszta és természetes, tudományosan bizonyítottan megerősíti a bőr barriert, hidratálja, nyugtatja és védi a bőrt. Érzékeny bőrre is ajánlotts, vízálló, nem irritálja a szemet.

lzsoficim

2022. június 23.

Az én ízlésemnek túl cuppanósan nehéz.. az ultra-könnyű miatt vmi sokkal lazább textúrát vártam, de nem hozza a nevéhez fűzött elvárásokat.
Lehet, hogy úgy értik, hogy könnyű, hogy nem olajos? Nem tudom, minden esetre én pont nehéznek érzem picit. Nem ennyira, mint Baréisun spf 50+-t, de nem is egy Revox Daily Sun Shield (ahelyett vettem, tekintve, hogy hónapok óta lehetetlen beszerezni)
Nagy tesztelés alá majd most kerül a napokban, de eddig a sima városban csatangoláshoz, napi rutinhoz elegendőnek tűnik.
Addig megelőgezem a 4 csillagot, s meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Addig megelőgezem a 4 csillagot, s meglátjuk.

CeCeDrake

2022. június 23.

Azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Garnier Fluid 🤭 hát nem! Ez krémesebb, nem folyik.
A Garnier Fluid nagy kedvencem a megjelenés óta, de nem mindig lehet kapni, akkor vettem ezt.
Az állaga ellenére nem zsíros érzetű, nem hagy fehér réteget, nem bántja a szemem, nem teljesen matt, amit nem bánok. Ez alá viszont nekem kevesebb hidratáló szükséges, mert ha a “megszokott” mennyiséget viszem fel, akkor lecsúszik a fejemről a napszemüveg 🤭🤣 (tudom, vegyek másik szemüveget 🤭)
Szerintem ár/érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Szerintem ár/érték arányban jó.

malyonez

2022. június 14.

egy olyan fényvédőt kerestem amitől nem csillogok mint aki belefejelt a zsírosbödönbe :D ezt teljesíti is, a kombinált bőrömön nagyon szép finishe van, nem matt de nem is fénylek. a szaga engem zavar, kicsit kellemetlen de felkenés után nem érződik. a tubusból néha nagyon nehezen jön ki, úgy kell kikönyörögni, ez nem tetszik benne. amúgy nem egy rossz fényvédő, én az árát soknak tartom 30ml ért (én 4400ért vettem patikában), de ha nem találok jobbat lehet újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.