Uriage

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

shiningstar

2022. július 28.

Tavaly nyáron vettem egy nagy flakonnal, a fele akkor fogyott el, a másik fele pedig most.

Összességében egészen jó kis termék. Felfrissült érzést hagy maga után, megszűnik a bőrfeszülés is és mintha egy kicsit kevésbé lenne zsíros a bőröm ha rendszeresen - naponta 2-3-szor -, használom. Nem irritálja sem a bőrt, sem a szemet - kicsit sós ha a szádra is kerül belőle. Sokáig kitart a nagyobb méretű flakon. Most hogy kifogyott kipróbálok egy másikat is.

Ez egy jó kis termék hiszen nagyjából csak vizet permetezek az arcomra és még az én érzékeny-zsíros bőröm is bírja. Nem várom el, hogy egy termálvizes spray megoldja minden bőrgondom-bajom, de ez egy jó kis kiegészítés a nyári hőségben, amikor minden más látszólag lefolyik az izzadtság miatt, ha van néhány plusz ezresed és a bőrödre szánnád - rendszeresen kapható és le van akciózva patikákban és mindenféle weboldalon, szerencsére. Hozza amit kell.

Pro-Tipp : Dobjátok be a hűtőbe 3-4 órára vagy akár hagyjátok ott - ha otthon használjátok. Mámor az arcbőrnek, dekoltázsnak, de ha problémás a bőr a válladon, akkor egy-egy fújás még arra is és szépen lehűt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

Kamea

2022. június 22.

Volt egy flakonnal. Halottnak a csók kategória. Nem kedveltem, szérumok, krémek alá használtam el a nyakamra-dekoltázsomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 22.

korkistestihibaval

2022. június 22.

ezzel szoktam benedvesíteni az arcom krémek előtt. Elég "sós", ezért önmagában nem ajánlom a használatát, de szérumokkal, hidratálókkal kifejezetten jól működik együtt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.

d.anett89

2022. június 19.

Hűtőben tartom,így tudom vinni strandra is,ott jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Hűtőben tartom,így tudom vinni strandra is,ott jó szolgálatot tesz.

coffeeaddict13

2022. május 19.

Egyszerűen imádom, nyáron felfrissít, illetve a napi rutin része, mivel megkönnyíti a krémek, az alapozó és a napvédő felvitelét is. Kéne egy kifogyhatatlan palack belőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

LadyBianka

2022. január 22.

Számomra már full alap termék és rutinszerűen nyúlok ére, függője vagyok :D Télen-nyáron reggel és este fújom krém/szérum előtt teljes arcra és nyakra-dekoltázsra egyaránt.
Szerintem jobban be is szívódnak a termékek a nedves bőrbe és könnyebben siklik a termék a börön, így még gyengédebben lehet masszírozni. Hétvégén vagy home office-ban akár napközben is fújom az arocom, felfrissít, jó érzés. Vízhiányos bőröm és szebb a bőrképem, mióta használom. Ezt vagy a LRP termálvíz sprayt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Niki1991

2022. január 18.

LEGJOBB!! termálvizes spray .. szerintem :-)
Mar több mint 1 éve használom. Imadom a porlasztójàt es az “illatát” is. Mivel rengeteg termeket használok, nem tudom ez konkretan mennyit ad hozza, de maga a használat felér egy wellness élménnyel, legalábbis számomra, a covid es a gyed alatt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

LEGJOBB!! termálvizes spray .. szerintem :-)

candy7

2022. január 17.

Rászoktam. Télen-nyáron reggel és este fújom krém/szérum előtt teljes arcra és nyakra-dekoltázsra. Vízhiányos bőröm issza, köszöni, nekem nagyon szuper, megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Ivy1986

2022. január 5.

Kipróbálás képp vettem. Nagyon érzékeny bőrőm van. Elhasználom de úgy konkrétat nem vettem észre hogy csinàlt volna valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

rozi68

2021. december 9.

Addiktív tud lenni, ez a bőrápolás. Nem látok jelentős változást a bőrömön, viszont valamiért mégis szeretem használni, és ez nem csak maga a rituálé és a frissesség miatt van, hanem egyszerűen jó érzés a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 9.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.