Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2020. október 12.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kataa0105

2021. július 27.

Ajándékba kaptam, egészen bejött. Frissíti a bőröm, illetve hidratál is valamennyire. Napközben a fényvédő után szeretem kicsivel befújni vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Lexy00

2021. július 22.

KM boxból volt szerencsém először kipróbálni ezt a terméket. Igazi nyári alapdarab lett nálam, azóta már a nagy kiszerelés is helyet kapott otthon. Nagyon finoman porlaszt, szeretem, hogy van egy kis extra a rutinomban. :) Főleg szérumok, hidratálók előtt szoktam bevetni, de nagy melegben csak felfrissülésre is szoktam alkalmazni arcon, nyakon és dekoltázson is. Kellemes érzetet ad a bőrnek és gyorsan beszívódik. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

papzsofia13

2021. július 6.

Alap rutintermékem lett, ha száraz, húzódik a bőröm, illetve általában is krémezés előtt fújok egy kicsit belőle, aztán persze krééémezek is, így nagyon jól működik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 6.

Rekaroka

2021. július 2.

Ajándékba kaptam, de azt hiszem állandó lakó lesz itthon. Nagyon kellemes, hidratált érzést nyújt. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Seras

2021. július 2.

Akciósan jutottam hozzá, szerettem vna beszerezni, mert sok jót mondanak a termálvízről. Tényleg színtiszta víz ,ahogy kifújja az ember, szépen beszívódik, szereti a bőröm. Puha tapintású érzetet hagy maga után . Hylauron kombinálva szerintem tökéletesen lehet hidratálni a bőrt ,főleg nyári időszakba, télen pedig a széltől fújt bőrre lesz kellemes a használata. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

vzsm02

2021. július 1.

Nagyon szeretem, a gyerek bőrére is fújom, szinte minden kipirosodás, napozás után. Nekem jobb, mint a Vichy. Arcra, testre, napégésre bárhoá fújom, hűsít, hidratál, megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Dana1983

2021. június 26.

Az én bőröm nagyon tré, mindentől tiszta vörös lesz, úgyhogy minimál rutinom van. Nyáron hiába fényvédőzök, akkor is kipirosodik az arcom, ilyenkor nagyon jól jön a termálvíz spray. Hamarabb megnyugszik tőle a bőröm és nagyon kellemes érzés. Tavaly már próbáltam a La-Roche Posay termékét, de ennek jobb a szórófeje.
Ha elfogy, ezt veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Ha elfogy, ezt veszem újra.

viki9604

2021. június 24.

Az egyik legjobb termék amit vásároltam ettől a márkától . Reggel este használom és sokkal puhább a bőröm . Napozás után is tökéletesen hidratálja a bőrt .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

MagdaLiza

2021. június 12.

IMÁDOM, SZERETEM minden reggel ebben fürdök, ezzel készítem elő a terepet a hialuronsavnak. Csak ezt veszem újra majd ha arcpermetről van szó. Nagy a szerelem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

Vivien94

2021. május 21.

Már a másodikat használom ebből a termékből. Iszonyatosan kemény a víz nálunk, ha hajat mosok, folyton kipirosodik az arcom tőle, viszket, csíp. Amint végeztem, ráfújok ebből a termálvizes spay-ből az arcomra, és a kellemetlen tünetek csillapodnak is. Meg vagyok vele elégedve, frissítő hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.