Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

FReka

2019. március 21.

Még tavaly volt valamelyik újsághoz csomagolva egy kis méretű belőle. Annyira bejött ez a fújkálás,hogy a kicsi beköltözött a táskámba,otthonra pedig megvettem a legnagyobb kiszerelést. Azóta már a kisebb méretet is újravettem,és most a nagyot is. Notinon van a legjobb árban szerintem. Nyáron a kánikulában nagyon frissítő ezzel fújkálni az arcom,sminkre is bátran rá lehet fújni,nem olvad le tőle. Itthon arctisztítás után,hidratáló krém/szérum felvitele előtt fújom az arcomra,sokkal gyorsabban beszívódnak a krémek és puhább az arcom is. Fújtam már napègésre is,irritált bőrre,sőt a hajamra is. Idén nyárra is veszek a táskámba is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nashuaaa

2019. február 19.

Amit egy termálvíz adni tud, azt szerintem ez tök jól adja, de ne várjunk tőle sokat, ez mégiscsak egy víz. Szeretem fújkálni (ez a mániám, kenegetésben rossz vagyok, de elfújkálok bármit :D ), mintha nyugtatna is, napégés után kifejezetten kellemes, amúgy ilyen plusz hidratálásnak használom, amikor épp eszembe jut. Náthás időszakban jót tett a sebesre fújt orrommal. Sminkelés végén szoktam még használni, hogy elmúljon a poros hatás, mivel szépen porlaszt, így ebben a szerepkörben is jól teljesít. Akciósan jutottam hozzá a legnagyobb kiszereléshez, így megérte, de újravenni max akkor fogom, ha megint akciós lesz és épp nagyon kell valami kis plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

oznob64

2019. február 5.

A legnagyobb kiszerelés vége nehezen jön ki, és néha kissé túl "vizesen" fúj, de borotválkozás utáni bőrnyugtatásra és extra hidratálásra azt hiszem, hogy optimális termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Drazsi

2019. január 16.

Ezt is az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A nagy kiszerelést , mert épp akciós volt. Borotválkozás után mindig piros leszek, arra is használom. Azóta nincs ilyen gondom. Meg igazából ez a testápolóm 😃 Ritkán kenem be magam, mert valahogy nem igazàn szeretem, nagy gondom nincs is a bőrömmel. Fürdés után én befújom magam mindenhol vele és ennyi nekem elég is. Simább a bőröm. Arca is használom pl. púder után jó nagyon. Picit összemossa a dolgokat és jónak érzem.
Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem abszolút bevált.

simbenz

2018. december 8.

Nem vagyok elájulva tőle, hiába a hype. Nyáron kellemes érzés magamra fújni, tényleg jól frissít, de ezt megteszi a hideg víz spriccelős palackba téve is. Különösebb jótékony hatásáról nem tudok beszámolni, frissítőnek drága, így amim van, azt elhasználom, de újra venni biztos nem fogom,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

sipild

2018. november 15.

Nyáron nem megyek nélküle kirándulni. Nagyon jól frissít és hidratál. Kellemes érzés ez a permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

holler

2018. november 4.

Nyáron, a reggeli és esti arckrémezés előtt fújom be vele a bőrömet, rásegít a krém hatására. Télen, amikor szárazabb a bőröm, argán olajat használok helyette pár cseppet a krém alá, de nyáron tökéletes kiegészítője az arcápolásomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Panka86

2018. november 3.

Vegyes érzésekkel gondolok a sprayre. Kellemes felfújás után, frissítési célokra és arcápolás után egy kis plusz élmény szerzésre tökéletes. Ezen felül nekem semmi pluszt nem adott. Az ekcémám ha előjön, nem segít rajta. Ha ki van száradva a bőröm, nem nyugtatja. Frissítőnek kissé drága, nem hiszem, hogy újra fogom venni, de ha a kezembe kerül azért boldogan fújom be az arcom és élvezem az üde érzést vagy tíz percig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Verdure

2018. október 30.

Teljesen másért mentem a patikába, ahol az ezerféle termékmintával ott szobrozó hölgy rámnézett, majd a kezembe nyomta. Mivel más termékek között is segített eligazodni, jóhiszeműségből megvettem, és nem bántam meg. Nyáron ezt használom a reggeli rutinban hidratálóként a fényvédő krém előtt. A zsíros bőr nem igazán tolerál krémet+fényvédőt+alapozót nyáron, ezzel szuperül ki lehet váltani a hidratálót. (Elvileg sokminden másra jó, és fújhatnám a gyerekre is meg az enyhe napégésre, ezek egyikét sem próbáltam egyelőre, de az arcom szereti :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

szandi08

2018. október 15.

Imádom, estére szoktam használni hidratáló helyett, egészen puha lesz tőle az arcom reggelre. Nyáron jobban teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.