Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2020. október 12.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

Uriage Termálvíz Spray 50 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal küldöm, fizetés utánvéttel
új, bontatlan Uriage Termálvíz Spray
Ár: 3000 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető Budapesten (Örs vezér tér, Blaha, Nyugati, Széna tér) vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

dorisz93

2020. október 24.

KM boxból lett az enyém, sietős reggeleken "toner"-ként használom arctisztítás után, szérumok előtt, és még nedves állapotban pakolom fel rá a többi arcápolót, amiket ezáltal jobban el lehet oszlatni a bőrön, és hamarabb beszívódnak. Nem tartom csodaszernek, a funkciójához képest valóban drága, de nem is az a teljesen haszontalan, pláne nem használhatatlan termék. Magamtól biztos nem vettem volna meg, és valószínűleg ezután sem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Lewanda

2020. október 22.

Én is utazó csomagban jutottam hozzá, nyaraláson napégésre használtam, kellemesen hűsítette a bőröm. Ezen kívül nem igazán tudtam mire használjam, csak állt a polcon. Nemrég kezdtem el használni ha már itt van, ráadásul a KM boxban is volt egy. :D Reggelente a hialuronszérum előtt permetezek az arcomra, illetve a testemre is használom, szintén reggel, testápoló helyett, reggel nem bírom elviselni, ha ragad a bőröm. Ártani nem árt az tuti. :) Egy utazó kiszerelés mindig lesz nálam, a 4 csillag azért, mert azért elhanyagolható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Buklika

2020. október 22.

Én egy Uriage utazócsomag részeként vettem (tartalma: EAU hidratáló, micellás víz, lemosó és ez).
Én mist-ként gondolok rá, és napközbeni arcmosás (pl munkahelyen) után használom.
Az a gyanúlm, hogy több párolog el a bőrömről, mint amennyi beszívódik. Ezen kívül, nem valószínű, hogy a fémdoboz miatt a termálvíz előnye megmarad.
Ezen kívül, ha azt akarom, hogy a permet az arcomra érkezzen, és ne hulljon le félúton, kb 20 cm távolságra kell tartani a szórófejet - de így a hajtógáz szaga mindig megüti az orrom, nem kellemes. Végül, a hidratáló hatása a nulllágoz konvergál. De tény, hogy a használata "úri muri", luxus érzet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

r080tc4t

2020. október 20.

KM boxból jutottam hozzá és pár napig csak nézegettem hogy mit is kéne ezzel tennem :D aztán elkezdtem végül szérumok előtt használni, és tényleg valamennyivel hidratáltabbnak tűnik utána az arcom. Még nem döntöttem el, hogy van-e erre nekem szükségem, talán mire elfogy eldől :) csodaszernek nem nevezném egyelőre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Vivi629

2020. október 20.

Tudom, sokak szerint egy drága víz :D, lehet valóban placebó, de nekem szebb tőle a bőröm. Frissebb, hidratáltabb és nyugtatja is az érzékeny, vízhiányos bőrömet. Nagyon szeretem használni, sokadjára veszem újra. Más márkától is próbáltam termál vizet, de ez vált be leginkább. Valóban nem olcsó, de akciósan is gyakran hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

noradrenalin

2020. október 17.

Arcmosás, pakolás utáni hűsítés, nyugtatásra tökéletes. Amúgy semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Arcmosás, pakolás utáni hűsítés, nyugtatásra tökéletes. Amúgy semmi extra.

AnnieC92

2020. október 16.

A Beauty Boxban jutottam hozzá ehhez a termékhez, magamtól sosem jutott volna eszembe ilyet vásárolni, de kb 2 hét használat után igazán megszerettem. Szérumozás, krémezés előtt szoktam az arcomra fújni és hidratáltabbnak érződik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

laruci

2020. október 16.

Én nem a BB boxban kaptam, így nem fogok finomkodni. Nem tapasztaltam azt a nagy csodát amit sokan írtak.. mondhatnám semmit... Felesleges pénzkidobás volt. Szívem szerint a kukában landolna. Elhasználom majd, de ennyi. Csapvizet is fröcskölhetnék az arcomra. Az olcsobb is lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

tara95

2020. október 9.

Smink alá, fölé, rutin végén, nap közben, mindenhogy. Ez nem sima víz, tényleg hidratál és nyugtat. Érdemes beruházni rá, apró plusz, amiért hálás a bőr :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

BlackRose101

2020. szeptember 20.

Ez eddig a legjobb termál vizes spray, amit használtam, pedig kipróbáltam már valamennyit, Vichy, La Roche Posay, Avene... Ettől nem csak frissebbnek, hanem feltöltöttebbnek is érzem az arcbőröm, tényleg teli van értékes ásványi anyagokkal, antioxidánsokkal. Reggel és este, szérumozás majd krémezés előtt fújok párat az arcomra. Főleg hialuronsav szérum előtt nagyon kell, mert ugye a hialrunsavat nem is szabad száraz bőrre felvinni, hogy legyen egy kis plusz víz, nedvesség, amit meg tud kötni és ne a saját bőrünkből vonja azt el. Szóval amikor azt a szérumot használom, akkor mindig megy rá ilyen előtte De most már annyira rákaptam, hogy minden szérum és krém alá fújok picit, a reggeli esti rutin előtt, arctisztítás után. Olykor még napközben is, főleg napozáskor, vagy ha a szabadban kirándulunk. Jólesik, felfrissíti, feltölti a bőrömet. Szúnyogcsípésre, horzsolásra is nagyon jó, enyhíti. Kis kiszerelésben megvettem a fényvédős változatot is, hogy mindig velem legyen a táskában, már nagyon régóta vágytam rá, szuper jó szolgálatot tesz pl. strandon, vagy városnéző sétákon nyaralásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.