Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

ÚJ! Uriage Termálvíz Spray
Ár: 3000 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előre utalás után postázom (Magyar Posta, Foxpost)
Ár: 2000 Ft , Eladó: GossipGirl
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Lilyvalentine

2019. november 18.

Napi szinten sportolok, ezért vettem meg, gyorsan lehűsíti az arcomat, jól hidratál.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

SzNoemi98

2019. november 9.

Mindennap használom, szépen hidratálja és felfrissíti az arcom. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Mindennap használom, szépen hidratálja és felfrissíti az arcom. 🙂

tothliv

2019. október 25.

Egész évben használom. Télen úgy vettem észre, hogy támogatja a bőröm, védi a kiszáradástól. Nyáron pedig frissíti az arcom a nagy melegben. Leégést követôen is szoktam használni, másnapra megnyugtatja a bőröm. Azért kap 4 csillagot, mert már két flakonnal is jártam úgy, hogy elromlott rajta a fúvóka és a flakonban lévő víz fele benn maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

evaedinakiss

2019. szeptember 5.

Nekem csodaszer. Minden reggel, este áttörlöm vele az arcom, megnyugtatja a bőröm. Reggel kifejezetten rendbe teszi az arcom :-) Minden egyéb bőrirritációra is szoktam használni (pl napallergiás kipirosodás), ott is működik, megnyugtatja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

tiffanyriti

2019. augusztus 12.

Egész évben használom, ha kipirosodik a bőröm a naptól, ha megégetem, ha viszket, vagy nyáron csak felfrissíteni az arcom. Nagyon szeretem, miután beszívta az arcbőröm, mintha feltöltődne tőle. Nyugtatja a bőröm, csillapítja a viszketést, szárazságot. A legnagyobb flakont szoktam venni, megéri abszolút az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

farkasszandra

2019. augusztus 9.

A sokadig Uriage termék ami levesz a lábamról! Megéri az árát, mert gyors frissítést és hidratálást nyújt. A gyulladt pattik hamarabb eltűnnek. Reggel este ezzel indítom a napot! Szőrtelenítés után is csodaszer, nincsenek többé szőrbenövések. Hamarosan a Psoriazisomon is tesztelem (hajas fejbőrön).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Sparklingdiamond

2019. július 30.

Hihetetlen,mennyire megszerettem! ❤️
Reggeli,esti, arcápolási rutinom kötelező résztvevője lett.Gyulladt pattanásaim is hamarabb meggyógyultak,szőrtelenítés után szinte alig van gyulladt szőrtüszőm,pedig mindent ugyan úgy csinálok ahogyan eddig😨🤔Valami hihetetlen friss,nyugtató érzetet ad!Érdekes,kis csoda ez!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Hihetetlen,mennyire megszerettem! ❤️

mankaa

2019. július 21.

A legkedvencebb nyári termékem: hűsít, lehúzza a pirosodást, hidratál, kisimít, felfrissít. Általában szezon elején beszerzem, idén dupla kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Andus

2019. július 14.

Piros Bioderma micellásért ugrottam be az egyik patikába..persze ment a szájtás közben és persze hogy megakadt a szemem rajta..mint egy önvédelmi fegyver akkora. Már korábban nézegettem ilyen vizeket..na mondom dupla méret kicsi árban, jöhet. Hazaértem..magamra fújtam ..tök friss. Majd reggel smink előtt szérum előtt befújtam magam..és valami hihetelen módon kisímította a bőröm...még párom jegyezte meg indulás előtt, hogy de ki vagy simulva..amikor mondtam, hogy mitől és mindez mennyiért...na egyből ráncos lett a feje! 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Geva74

2019. július 8.

Úgy tökéletes ahogy van. Azonnal enyhíti a feszülő, égő arcbőr érzést. Epilálás után használva nem pirosodik ki a szőrtüsző helye. Mindig van itthon nagy kiszerelésben és egy kicsi a táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.