Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

ÚJ! Uriage Termálvíz Spray
Ár: 3000 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előre utalás után postázom (Magyar Posta, Foxpost)
Ár: 2000 Ft , Eladó: GossipGirl
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Sierra0120

2019. június 12.

Na már most, az itteni vélemények rávettek arra, hogy nekem erre szükségem van, meg is vettem a legnagyobb kiszerelést. (rendesen önvédelmi eszköznek is bőven jó lenne, olyan nagy)
Leégett nagyon csúnyán a vállam, mondom nem is kell más, ezen tesztelem. Konkrétan 2 nap alatt annyit javított az égésen, hogy már alig fáj.. 3 napja meg nem tudtam normálisan aludni, annyira nagyon rossz volt. Ez már megéri az 5 csillagot, de tovább megyek.
Mondta a kozmetikusom, hogy hagyjam abba a tonikom használatát, mert valami borzalom, amit művel velem, tekintve, hogy alkoholos.Jó mondom szérum, krém előtt akkor bevetem ezt. Ez a harmadik napja hogy használom ezt a cuccot, komolyan az egész bőrképemen annyit javított, hogy az csak na!
Szóval jár a keksz, Uriage!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Szóval jár a keksz, Uriage!

Glowla

2019. június 10.

Ez a cucc nyári melegben valami csoda, téli fűtésszezonban szintén. A szemkörnyéknek különösen jó, ha fáradt a szem, és a szemcsppes kezeléshez külső rásegítés is elkél. Nagyon szépen porlaszt a flakon. Az illata pedig: igazi sós tengervíz illat.<3 Ez kell nyárra! És ez az, ami a többi társából hiányzik.
Vichy termálvizpermet volt a versenytársa, de testhosszokkal ez nyert. Frissít, hidratál, csak úgy issza a bőr. Alapdarabom a legnagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Timicy

2019. május 29.

Csupa pozitívat tudok róla mondani, kellemesen felfrissít, hidratál és megnyugtatja a bőrömet. A legnagyobb kiszerelésre volt 50% kedvezmény, így igaz, hogy macerásabb, de azzal szaladgálok. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

bibogi23

2019. május 28.

Kis kiszerelésben vettem meg, arclemosás után használom! Hidratál, felfrissít! Először kicsit idegen volt ez a fujkálás de már megszoktam! Nyárra tuti veszek még és táskában utazós lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Kellemesen frissít nyàron ès szàraz helyisègekben, de màs màrkàk termèkei is ugyanezt teszik. Akciós csomagban vàsàroltam mini kiszerelèsben, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Sophia00

2019. május 3.

Szeretem, főleg nyáron a frissítő érzet miatt. Rendszeresen használom arctisztitás vagy szőrtelenítés után, kiválóan nyugtatja és hidratalja a bőrt. A feszülő/száraz bőrre is kiválóan alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

FReka

2019. március 21.

Még tavaly volt valamelyik újsághoz csomagolva egy kis méretű belőle. Annyira bejött ez a fújkálás,hogy a kicsi beköltözött a táskámba,otthonra pedig megvettem a legnagyobb kiszerelést. Azóta már a kisebb méretet is újravettem,és most a nagyot is. Notinon van a legjobb árban szerintem. Nyáron a kánikulában nagyon frissítő ezzel fújkálni az arcom,sminkre is bátran rá lehet fújni,nem olvad le tőle. Itthon arctisztítás után,hidratáló krém/szérum felvitele előtt fújom az arcomra,sokkal gyorsabban beszívódnak a krémek és puhább az arcom is. Fújtam már napègésre is,irritált bőrre,sőt a hajamra is. Idén nyárra is veszek a táskámba is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nashuaaa

2019. február 19.

Amit egy termálvíz adni tud, azt szerintem ez tök jól adja, de ne várjunk tőle sokat, ez mégiscsak egy víz. Szeretem fújkálni (ez a mániám, kenegetésben rossz vagyok, de elfújkálok bármit :D ), mintha nyugtatna is, napégés után kifejezetten kellemes, amúgy ilyen plusz hidratálásnak használom, amikor épp eszembe jut. Náthás időszakban jót tett a sebesre fújt orrommal. Sminkelés végén szoktam még használni, hogy elmúljon a poros hatás, mivel szépen porlaszt, így ebben a szerepkörben is jól teljesít. Akciósan jutottam hozzá a legnagyobb kiszereléshez, így megérte, de újravenni max akkor fogom, ha megint akciós lesz és épp nagyon kell valami kis plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

oznob64

2019. február 5.

A legnagyobb kiszerelés vége nehezen jön ki, és néha kissé túl "vizesen" fúj, de borotválkozás utáni bőrnyugtatásra és extra hidratálásra azt hiszem, hogy optimális termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Drazsi

2019. január 16.

Ezt is az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A nagy kiszerelést , mert épp akciós volt. Borotválkozás után mindig piros leszek, arra is használom. Azóta nincs ilyen gondom. Meg igazából ez a testápolóm 😃 Ritkán kenem be magam, mert valahogy nem igazàn szeretem, nagy gondom nincs is a bőrömmel. Fürdés után én befújom magam mindenhol vele és ennyi nekem elég is. Simább a bőröm. Arca is használom pl. púder után jó nagyon. Picit összemossa a dolgokat és jónak érzem.
Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem abszolút bevált.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.