Uriage

Ár:   4640 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító sminklemosó. Fokozza az arcbőr ragyogását.

Ujjainkkal gyengéden masszírozzuk át a száraz arcbőrt és a szemeket. Adjunk hozzá kis mennyiségű langyos vizet, melytől selymesen lágy tejjé válik a lemosó olaj, majd öblítsük le.

Arcra és szemre is használható. Szemorvosilag tesztelt.

elina12

2020. szeptember 28.

Erős az illata és nekem pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Erős az illata és nekem pattanásokat okozott.

mancs1

2020. március 11.

Ez a termék nekem kevésbé működött. A sminket nem szedte le teljesen és valahogy az "utánérzet" sem volt a legkellemesebb. Kellett külön lemosót utána használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

googles

2019. augusztus 20.

Valamiert nem lett kedvenc, bar nehez megfogalmazni, mit hianyoltam.

Olajos erzetet hagy, a sminket nem szedte le annyira konnyen, mint amit az olajos sminklemosoktol elvarnek (es semmi vizallot nem hasznalok).

Az illatositasa kicsit eros, bar ez nekem nem akkora problema.

Az, hogy paraffinolaj az alap, vasarlas utan tunt csak fel es nem orultem, mert a novenyi olajakat preferalom, de adtam neki eselyt igy is.

Osszessegeben borzasztoan orultem, mikor vegre elfogyott. Szoval megteszi, de szamomra tavolrol sem idealis es semmi vilagmegvalto hatasa ssm volt.

Meg azt is gyanitom, nehany pattanas emiatt lett az arcomon, mert nagyon nem jellemzo ram egyebkent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Valamiert nem lett kedvenc, bar nehez megfogalmazni, mit hianyoltam.

Az illatositasa kicsit eros, bar ez nekem nem akkora problema.

kneva

2017. november 8.

Szeretném azzal kezdeni, hogy nem vagyok paraffin-ellenes. Ez a flakon volt az ötödik fajta olajos lemosó, amit kipróbáltam, és nem igazán nyerte el a tetszésemet. Körkörös mozdulatokkal kenem, kenem, és nem szívódik be semennyire sem. (A többit addig szoktam masszírozgatni, amíg nem érzem, h a bőröm elkezdi felszívni, ez kb 2-3 perc, és akkor öblítek. Általában ennyi kell, hogy a színezett fényvédőt vagy a BB krémet tisztességesen lehozza.) Vízzel érintkezve kifehéredik ez is, viszont hagy egy réteget a bőrön, nem érzem azt, hogy maradéktalanul lemostam. Mondjuk ez nem zavaró, mert használok utána habzó lemosót is, mégis valamiért úgy érzem, hogy ez a fajta olajos lemosó nem lett a kedvencem. Száraz bőrűek inkább fogják szeretni.
Webshopból rendeltem, gyógyszertárban még ezzel a fajtával nem találkoztam.
Amit nem értek, az az, hogy miért raktak bele illatanyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Webshopból rendeltem, gyógyszertárban még ezzel a fajtával nem találkoztam.
Amit nem értek, az az, hogy miért raktak bele illatanyagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate