Ushas Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szerpentin_b, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Szemöldökceruza kefés véggel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szerpentin_b

2013. december 8.

A kínaiban találtam rá erre a szemöldök ceruzára. Mélyfekete így csínján kell használni. Mivel sötét a hajam így nekem ez való. Klassz a végén a szemöldök fésű. Hibája hogy kissé puha olyan krémes állagú így kicsit erősebb érintéstől is elég könnyen kenődik. Ennek ellenére még is tetszik, mivel ismételten írom, keveset kell használni belőle és még is kellemes markáns színt kapunk.
(De szemceruzának is használható.)
Találkoztam már olyan szemöldök ceruzával, amit semmi sem akart lehozni. Ám ezt könnyen és komoly foltos lekenődés nélkül le lehet szedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

(De szemceruzának is használható.)