V Canto

Ár:   €280   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gbence90, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   €280

Megjelenés éve: ananász, ribizli, bergamott, zöldalma, pacsuli, nyír, jázmin, tonkabab, benzoin, cédrus, ciprilolaj, borostyán, tölgymoha, mosusz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gbence90

2020. október 18.

A legfinomabb zöldalma, amit valaha éreztem parfümben, alma-cédrus érződik kb 10-12 órán át, Aventushos hasonlónak tartják, szerintem különálló illatként szabad értelmenzi, rajtam kissé édeskés vonalat vesz, tehát inkább hidegebb időben tudnám elképzelni, ősz-tél-késő tavaszi alkalmakra jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.