Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás
Megjelenés: 2009

Valentino Rock 'n Dreams fújós eladó
Ár: 2200 Ft / 3900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cinna

2013. október 19.

Hol is kezdjem...... Rég keresem már ezt a kifinomult, kellemes nyári illatot. Àltalában a nehéz, édes illatokat szeretem, de meleg időben sajnos nem túl nyerő, úgyhogy valami fincsire vágytam, olyanra ami nem alkoholos viràgbomba, csak lágy, krémes enyhén virágos na és persze különleges. Ez az illat minden kritériumnak megfelel.
Szerintem egész tartós illat, a mirhát annyira nem érzem, inkább barackos krémes, lágy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.