Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos

Luna1024

2019. május 4.

Kívánságlistám egyik legrégebb óta vágyott illata volt, kb. vért izzadtam, mire sikerült szereznem belőle egy üveggel (köszönöm, Rita!). Épp ezért, szinte szégyellem bevallani, de amennyire vágytam rá, a megvétele óta olyan keveset használtam... Szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor viseltem ebben a cirka egy-másfél évben. Különleges és szép illat, egészen egyedi oldaláról mutatja meg a rózsát, és mégis: ha rajtam van, úgy érzem, valami nem oké, egyszerűen nem én vagyok. Ez tipikusan az a helyzet, amikor a parfüm és a bőröm külön életet élnek, és egy pillanatra sem képesek egymással fegyverszünetet kötni...
Maga az illat rajtam egy az egyben rózsás férfi After Shave, már ha létezne olyan. :) Nagyon sok rózsa és még több pézsma, más illatjegyet én nem érzek igazán dominánsnak. Semmiképp sem egy kedves, "bújós" illat, sokkal inkább hűvös, távolságtartó, dögös, és van benne valami rejtett bujaság, valami vonzó és titokzatos, ami kiemeli őt a többi ötezer rózsás illat közül. Szerintem kissé maszkulin, de furcsa mód meg se kérdőjeleztem, hogy női illat-e, mert nekem mégis egyértelműen az. Édesség zéró, számomra Ő 100 %-ban úgynevezett "virágos-fás-pézsmás" kategória.
Bár középszerűnek nem mondanám, mégis, semmi "aztahűha" érzésem nincs tőle, a pillangó-effektus sajnos teljesen elmaradt... :(

Az üvege kiemelkedően szép és kreatív, el tudnám nézegetni egész nap, a tartóssága és a hatósugara rajtam viszont rettenetes, állandóan fújkálnom kell, hogy érezzek belőle valamit. :( Az ára is horribilis, bár gyanítom, ehhez jelentősen hozzátesz, hogy már évek óta nem kapható.
Örülök, hogy megismertem, de hideg maradt a szívem iránta, a kissé érzelemmentes összefoglalónak részemről ez az oka, és eléggé nehezemre esne ennél többet kipréselni magamból. :D A rózsa és a pézsma miatt különösen bőrfüggő illat, próba nélküli megvételét nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Strombolana

2016. január 16.

Pár évvel ezelőtt használtam.Hideget kíván,pulcsit,sálat.Melegebb időben nekem kicsit fullasztó lenne.Szerettem,de ő egyszeri parfüm volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

Rose24

2014. október 16.

Ő az egyik rég régi kedvencem :) most végre ismét az enyém lett , az évek múlnak az ember változik és egy pillanatra megrémültem hogy talán már nem olyan lesz mint anno DEEEEEEEE PONTOSAN OLYAN FINOM BUJA KRÉMES RÓZSAILLAT IMÁDOM ,amikor viselem úgy érzem magam mintha egy titkos kerten járnék :) TÖKÉLETES ILLAT :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Szappanoslány

2014. április 30.

Ajándékba kaptam, az üvege gyönyörű, az illata tartós,tömény , virágos. Buja, fülledt nyarakat idéz. Titkos találkák, nagy elszökések ,romantikus randevúk -az életem egyik sorsdöntő időszaka, tele fájdalmas, mégis gyönyörű emlékekkel. Akkor és Ott én voltam ez az illat : a vagány, dögös nőci , a naiv kislány, a szerető szajha :-) mind-mind ebbe az üvegbe zárva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

mara02

2013. május 19.

Nagyon szexi, igazi "dögös" csajos parfüm, de sajnos én nem ilyen vagyok, így nem az én illatom. Ajándékba kaptam egy 50 ml-est, egy csepp sem hiányzik belőle. Eladó nagyon jutányos áron, ha valakit érdekel, az emailcímemen megbeszélhetjük a dolgot: bardimaria@citromail.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

danka

2012. november 2.

Nagy ritkán felteszek belőle, hadd fogyjon, kaptam egyszer belőle egy 8 milis kis golyós változatot. Alapvetően ő egy puha, vaníliás, egyszerű rózsaillatocska, amit még kellemesnek is neveznék, ha nem rondítana bele a bergamott. Ugyanis azt hiszem, ő a ludas abban, hogy valamiféle zavaró, kesernyés, "gyógyszerszag" nevetgél benne sunyin megbújva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, tartós, púderesen virágos illat, de nem felejthetetlen.
Az üvegcse nagyon különleges, de ami benne van, az nem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, tartós, púderesen virágos illat, de nem felejthetetlen.
Az üvegcse nagyon különleges, de ami benne van, az nem igazán.

Odil

2012. május 12.

Ő is egy tipikusan olyan parfüm, aminek beleszeretek az üvegébe, mindenfélét fantáziálok róla, hogy majd ő lesz az Igazi, aztán egy könnyen felejthető illatot találok csak benne. Kellemes, tartós, persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

lilly77

2012. január 6.

Nagyon tetszik ez az illat, és az üvege maga az álom. Egyelőre minim van belőle, nem mertem a nagyot megvenni, mert féltem, hogy nevéhez hűen a rózsa dominál benne, (ami nekem sajnos egyáltalán nem áll jól), de szerencsére nem, inkább feketerbizlis-bergamottos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Sheila

2011. október 20.

Egyik örök kedvencem, az exemtől kaptam először ajándékba, azzal hogy mennyire illik hozzám....És bár igaza van, de sajnos az ára miatt már nem veszem meg maganak. Egyedi, nőies, dögös illat, nem "jött szembe" úton útfélen, nagyon intenzív, kevés is elég belőle és hihetetlenül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 20.