Valentino

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Ár:   23 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bors, fahéj

Szívjegyek: olibanum, tömjén

Alapjegy: szantálfa

Valentino Uomo Noir Absolu EDP fújósok
Ár: 1350 Ft, 2000 Ft, 3400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2020. január 26.

Szerintem zseniális..
Alapvetően nem szeretem a szantál domináns illatokat, de ebben nagyon szépen, ízlésesen van fűszerezve ez az összetevő.
Kifújás után nem sokat változik, nem egy nagyon túlbonyolított illat.. talán a fűszerek csillapodnak picit, de a teljes illanásáig egy, a végletekig kiegyensúlyozott, niche minőségű, puha, selymes, minden karcosságot nélkülöző, púderes aurát von használójára köré. Nyugodtságot, melengető érzést sugall, amit véleményem szerint egy önálló illatként is kiadhattak volna. Üzleti szempontból (is) nagyobb figyelmet, sikert érne el.
Tartós, jelentős hatótávval rendelkezik, számomra abszolút unisex kategória, nemtől-kortól függetlenül a hűvösebb időkre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Szerintem zseniális..