Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: licsi, ibolya, bulgár rózsa, bambusz, jázmin, geránium, bazsarózsa, szantálfa, pézsma, pacsuli, virginiai cédrus, ámbra

KIÁRUSÍTÁS! Valentino V Ete
Ár: 17900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pinklady

2012. június 13.

Számomra nem túl különleges illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Számomra nem túl különleges illat

Rosewood

2012. január 13.

Összel és télen használom, szerintem ehhez a két évszakhoz passzol legjobban ez a parfüm.
Tavaszra, nyárra sok lenne, pedig elvileg virágos, gyümölcsös illat, bár én gyümölcsös jegyet nem tudtam felfedezni benne.
A bambusz és az ibolya dominál leginkább benne, az üvege gyönyörű halvány lila színben pompázik, pont olyan, mint maga a tartalma, mert ez egy igazi "lila" illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 13.