Valentino

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2022. május 23.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fej: meggy, rózsaszín bors

Szív: narancsvirág

Alap: praliné

Valentino Valentina Blush EDP  - 50 ml
Ár: 16.000,- Ft , Eladó: kuszkusz17
Állapot: -2 fújás, Helyszín: ---, fizetés: előre utalás után Foxpost / MPL automata
KIÁRUSÍTÁS! Valentino Valentina Blush
Ár: 15900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AnnaAnyaralu

2022. május 22.

Imádom. Még van egy utolsó üvegcsèm belőle. Sajnos már nem gyártják. Fantasztikus nyári illat. Szuper tartós, és nem az a tucat illat. Én máson még nem találkoztam vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

Lenaeri

2022. február 24.

Nagyon szeretek olyan parfümöket venni, amik ennyire megosztják a véleményeket. Ezek az illatok szoktak nekem leginkább tetszeni. 🙂
Ma érkezett, és nagyon tetszik. Nem mondom, hogy egy kiemelkedően egyedi kreálmány, de finom.
Ez tipikusan az a parfüm, amikor állsz a parfümös polc elött, és nem tudod eldönteni, hogy mit fújj magadra, majd az átlagos, "mindenre" jó illatot választod.
Összességében tetszik, vidám és bájos kis illat.

Sok parfümöt hasonlítgatnak a LVEB-hez, amiknek szerintem közük nincs hozzá. Ezt viszont nem, pedig rajtam pont de! 😄 Annyi a különbség, hogy a LVEB végig harsány marad, ez pedig egy idő után nagyon bepúderesedik. Úgyhogy ezek után nem tudom milyen lehet a Poudre változat?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 24.

Összességében tetszik, vidám és bájos kis illat.

Elkofen

2020. április 26.

Elöször az üvege tetszett meg. Nagyon csinos és egyedi a flakonja, bár a fújókája tényleg nem praktikus. Használatkor mindik kicsit attól tartok, hogy letöröm. Egy szép mini vázára emlékeztet lazac színben.😊
Az illat felfújáskor gyümölcsös, de nem meggyes, nem barackos és nem is narancsos. Ez inkább valami beazonosíthatatlan vegyes gyümi. Aztán egyre inkább gourmand és krémes jegyeket is felvesz. Kellemes, édes, gyümölcsös- pralinés illat. Szerintem cseppet sem hasonlit a LVB- re. Bár nőies és fiatalos illat, azért nem igazán kiemelkedő. Akcióban jutottam hozzá, de a teljes árát nem biztos, hogy megéri. A tartóssága úgyanis csak 3- 5 óra rajtam. Egy ilyen neves márkától ennél többet vár az ember. Egyébként bármikor szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 26.

kvin

2020. február 13.

Pont olyan, mint amit a küllem sugall: rózsaszín, habos-babos cukiság.
Vakvásárlás, ill. "vakcsere" eredménye, és nem tudok sok jót írni róla, mert nem az én világom, de ez nem az ő hibája, emiatt nem fogom lehúzni. Mivel pár éves, ezért tökéletesen illeszkedik a mai LVEB trendbe, ezért nem tudok rá haragudni, csak kiszolgálja a vásárlókat.
Egyébként az üvege gyönyörű, egy vintage-dekorba simán illeszkedik, épp ezért nem bántam volna, ha nem az édi-bédi vonalat lovagolja meg. Dehát mit tehetünk, manapság ez a kelendő.
Egyébként, hogy az ízlés mellett szólaljon fel a bőrkémia is: rajtam semmiféle barackos vagy narancsos jelleg nincs, mint ahogy azt előttem leírták, sima édes cseresznyés tejcsoki.
Szilázsa, tartóssága teljesen rendben van, és a fejemben megvan az a kép, akihez ez passzol, csakhogy ez nagyon nem én vagyok.
Ha lapul a gardróbodban egy rózsaszín masni vagy sál, amit a szigorú multis meetingeken felpattintasz magadra, akkor ez neked való.
Pinki édesség a gourmand illatok kedvelőinek, egy vaníliás praliné cseresznyével a közepén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Pont olyan, mint amit a küllem sugall: rózsaszín, habos-babos cukiság.

Heine

2018. szeptember 20.

Hm, én barackot érzek benne, furcsállom is, hogy nincs az összetevők közt. (Nekem kicsit Boss The Scent for Her utánhallás).
Édes-gyümis, gumicukros illat, pont, mint a pink színű tesója, szép-szép, de igen erősen túlárazott, és nem is igazán tartós. (Nem tudom, mostanság egy parfüm sem tart rajtam... talán az orrom szokja meg őket? Remélem, a környezetem még nincs a fulladásos halál szélén.)
Mindenesetre én kimondottan átlagosnak találom, olyan kis édes semmilyenke, huszonéves, vidám, bohó romantikus illat, nem annyira az én stílusom - annak ellenére, hogy imádom az édes parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

nyuszo

2018. július 20.

Nagy volt bennem a kíváncsiság az itt leírt vélemények, és az illatjegyek alapján.....kifújás után kisebb csalódást éreztem! Semmi extra, egyszerű kis halovány narancsos illatka.....idővel előjön a púder, ami inkább por(!!!), mint finom púder.... Ezek után az árán kicsit meglepődtem, ennyi pénzért sokkal jobb illatokat lehet kapni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

Verona5

Korcsoport: >54
2018. június 15.

Rajtam ő tisztára narancsillat. A többi 4-5 Valentina, amit már szaglásztam, egyáltalán nem jön be, talán ez az egy ami hordható - eddig, mert a mirháshoz eddig még nem volt szerencsém :)
Másodszori próba alkalmából sajnos revidiálni kell az első benyomásomat, mivel sajnos eléggé divatillat lett rajtam... levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 15.

tinyblackpaw

2018. május 16.

Parfümöknél sosem adok a véleményekre, csak megyek az orrom után :D Nekem nagyon megtetszett ez az illat, pedig napokig tesztelgettem biztos ez lesz-e majd álmaim illata. Álmaim illatának ugyan nem nevezném de valami nagyon megfogott benne és nem utolsó sorban a csomagolása is nagyon tetszetős. Kifújáskor kifejezetten kesernyésnek éreztem, viszont ha "beérik" az illat nagyon kellemes, intenzív, de nem fojtogató édes illatfelhőben pompázok. Rajtam nagyon tartós amit külön díjazok, mert általában hamar elillannak rólam az illatok (legalábbis így érzékelem legtöbbjüknél).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

ami2015

2018. május 7.

A Poudre változata hatalmas kedvenc lett, így elkezdtem elolvasni a véleményeket erről a változatról is. Nagyon örülök, hogy nem vettem meg próba nélkül. Müllerben próbáltam, sajnos rajtam nagyon LVEB-re hasonlít, amit bár szeretek télen néha-néha, de még egy felesleges belőle. Gondolom a narancsvirág és a praliné hozza ki a bőrömön ezt a hasonlóságot, sőt ez még édesebb is nekem. Tartós, az biztos, kézmosás után is erősen éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Linababa

2018. február 14.

Nyáron találkoztunk először egymással és nagyon jó viszonyba lettünk :D, majd jött az ősz-tél és félretettem a drágát!... míg egy kedves valaki tanácsára kipróbáltam a múlthéten és igen most is működött rajtam DE valami mégis más volt....inkább várok még picit a napocskára és akkor előveszem újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.