Valentino

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 2.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   parfüméria

Illatösszetvők: eper, szeder, pézsma, májusi rózsa, százlevelű rózsa, rózsabimbó, bazsarózsa, ámbra, praliné, kasmír

Lenaeri

2021. április 11.

Azta, de érdekes! Olvasom a karamell, az édes gyümölcsös jelzőket, stb...
Rajtam egy az egyben szappanillat, ami amúgy nem rossz, csak teljesen másra számítottam az üvege, és a hozzászólások alapján.
Semmi édeset nem érzek benne. Praliné?! Hol?! Keresem, kutatom a hasonló értékeléseket, de nem találok egyet sem. Úgy látszik elég különc bőröm lehet. 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Azta, de érdekes! Olvasom a karamell, az édes gyümölcsös jelzőket, stb...

szyvyke

2020. május 12.

Nagy szerelem volt ez az illat. Édes gyümölcsös epres illat. De nem a tini émelyítő módon. Tartós is. Ruhán sokkal tovább. Az üveg is gyönyörű. Kicsit sajna drága de ha valaki meglep vele az a legszupibb😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

elvanui

2019. október 11.

Hát az igazat megvallva magamtól az életben soha nem mentem volna még a tájára sem. De beleszaladtam egy kedves fiatal copfos szillázsba, aminek a gazdája nagylelkűen elárulta, mi ez a friss fuvallat rajta. Amúgy elsőre simán azt hittem, hogy a Rose Jam-et rétegezte valami pirosgyümölcsös akármivel a leányzó. De ő volt az:D.
Nagyon szamócás, savanykás fejillat után jön egy kevésbé cukrosra főzött Rose Jam, nem vesztem meg érte, de nyárra lehet, hogy hazajön egy kicsike. Életigenlő, kacagós vakációillat, csak a színe... Azzal kell még kibékülnöm.
Up, bőrről: huhh, hát köszönöm, nem kérem. Rajtam se Rose Jam, se bogyók piros nedvei, csak szúrós tisztítószerek és savanyúcukortól vérző szájpadlás emlékei.
Megint valaki bőrébe zúgtam bele egy parfüm helyett szerintem:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Megint valaki bőrébe zúgtam bele egy parfüm helyett szerintem:).

zsokaw

2019. június 30.

Megtaláltam az első igazi gyümölcsös illatomat, vagány, fiatalos, tartós és megállja helyét a nagy melegben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Anticinderella

2019. március 17.

Két napja eszembe jutott ez az illat, egyszer már szemeztem vele az illatjegyek miatt, eper... valamiért mindenhez vonzódom amiben eper van vagy piros gyümölcsök, de természetesen elég kevés illat van amiben valóban ezt érzem, s hát ugye nagyon nem mindegy, hogy mi van mellette... Szóval ő lett a következő vakvásárlásom eredménye.... Eddig csak a csuklómra fújtam..., de meglepően jó, végre valami ami tényleg epres édes is, de fanyar is, kicsit összefut tőle a nyál az ember szájában, gyümölcs amibe bele akarsz harapni... Holnap tesztelem, egyelőre 4 csillag, mert nem tudom mennyire fog rajtam megmaradni... Sajnos kevés olyan illat van ami rajtam valóban tartós, de ha már a középmezőnybe bekerül én annak is örülnék :)

Javítottam 5 csillagra, habár még csak barátkozunk, de a csuklómon az az egy fújás reggel óta illatozik, s amit el is felejtettem, fragrantican hasonlítják JHG Miss Charmingjahoz, nos hasonlóság tényleg van, de az kifújáskor taszítóan rózsás, pedig szeretem a rózsát alapban, de az már sok, ez viszont kellemes epres, s csak a leszáradásban van hasonlóság...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Tiziana

2019. február 2.

Az epres indítás rajtam túúúl savanyú, és elég sokáig így is marad.
Édessége is olyan mint a jó öreg savanyú cukorkáé.
Alig várom hogy leszáradjon és megnyugodjon kicsit.
Amikor már a rózsa dominál benne sokkal viselhetőbb, de túl későn,
csak a legvégén válik ilyenné.Megkockáztatok egy véleményt, ami sokaknak szentségtörésnek
tűnhet, de a parfümőr aki kreálta,biztos ismerte a nagy elődöt( Portrait of a Lady)
ha minimális, akkor is van hasonlóság a kettő között ,legalábbis rajtam.
Természetesen az, magas minőség, füstös és mély, összetett, stb.
Mégis ha az egyiket felfújom, rögtön a másik jut eszembe....talán bőrfüggő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Az epres indítás rajtam túúúl savanyú, és elég sokáig így is marad.
Édessége is olyan mint a jó öreg savanyú cukorkáé.
Alig várom hogy leszáradjon és megnyugodjon kicsit.
Amikor már a rózsa dominál benne sokkal viselhetőbb, de túl későn,
ha minimális, akkor is van hasonlóság a kettő között ,legalábbis rajtam.
Természetesen az, magas minőség, füstös és mély, összetett, stb.
Mégis ha az egyiket felfújom, rögtön a másik jut eszembe....talán bőrfüggő.

silver

2018. december 27.

Nem lepnek meg a negatív vélemények, mert papírra kifújva/az üveget szaglászva tényleg botrányos, buggyant mű eperszag dönt le a lábamról. Viszont úgy gondolom, nem fair csupán ez alapján értékelni. Ugyanis mikor ténylegesen magamra fújom, nagyon bájos, édes, lédús gyümölcsös-epres és krémes illat bontakozik ki, aminek (hálisten) nem sok köze van az első benyomás mű-epres rettenetéhez. Igen tartós is. Szerintem nagyon alulértékelt illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Lin

2018. július 8.

Hú.... ilyen rondát parfümre még nem írtam......kifújás után buggyant eperlikőr😓 talán 1 óra múlva lesz elviselhető, de az első egy óra miatt, már ekkor sem bírtam megszeretni. Talán a teszter volt romlott???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

ami2015

2018. május 7.

Szeretem az édes illatokat, ezzel kezdeném... A Poudre változat után a Blusht és őt is ki kellett próbálnom, mert a Poudre nagy kedvencem lett gyorsan. Nos, ő nem lesz, sőt. Szerintem az eper és a rózsa kombó, ami nem tetszik az orromnak. Egyetértek azokkal, akik műnek, szintetikusnak tartják, illetve nekem még olyan furcsán édes, úgy, amit nem esik jól sokáig érezni magamon. Utóbbival nincs is baj, ugyanis a 3 gyönyörű üveg közül, ennek az illata a legkevésbé tartós nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Andi0608

2018. február 18.

Őszíntén szólva nem vagyok egy barbie baba típus, nem hordok rozsaszínt sem pinket, jobban szeretem mindenből a letisztultabbat, egyszerűbbet, így a parfümöknél is. Ha betévedek szaglászni valamelyik parfümériába, sokszor nyúlok illatokhoz üveg alapján, szóval őszíntén szólva nem tudom mi ütött belém amikor kipróbáltam, mivel az üvege elég távol áll a stílusomtól. Ráfújtam a papírcsíkra, hmm gondoltam ilyan az illat is mint a külseje, nem illik hozzàm. Majd bedobtam a papírt a táskámba. Órákkal később kuattam a telefonom után és megcsapott valami elképesztően finom illat, mire rájöttem te jó ég ez az a pink valami??? Azóta elválaszthatatlanok vagyunk, már a 3. üveggel “fogyasztom” és az egyik nagy kedvencem. Soha ennyien nem kérdezik meg mi ez az illat rajtam, ha ezt viselem,mindig megdícséri valaki. Férfiak, nők egyaránt. Rajtam nagyon tartós is, és nem kell reggel “megfürödnöm” benne, még este is érezni szoktam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.