Valera

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az ion generátor negatív töltésű ionok millióit állítja elő, elősegítve ezzel a haj megfelelő hidratáltságának fenntartását. A fokozott hidratáció elősegíti a haj kondicionáltságának megőrzését, regeneráló hatása van, illetve a hajat puhábbá és könnyebben fésülhetővé teszi. A negatív töltésű ionok csökkentik a szálló haj elektrosztatikus töltöttségét és megakadályozzák a nem kívánt hullámokat.

A szűkítő fejjel koncentrálható a légáramlás. A 2000 W-os teljesítmény mellett szuper könnyű súllyal rendelkezik, csupán 360 g.

Hideg, eco és forró fokozat van rajta, valamint kétféle erősségű fúvás.

Madi

2016. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a hajszárítót, tökéletes otthoni mindennapi használatra. Ez az ion dolog nekem már az Olivia Garden körkefénél bejött, rengeteget számít, nem is gondolná az ember, amíg nem próbálja. Van rajta hideg fokozat, ami számomra nagyon fontos és súlyra is könnyű. Abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.