Valera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Meleg levegős hajformázó körkefe
  • 3 fokozatban állítható levegő/hőmérséklet kombináció, hűvös levegő gombbal
  • A turmalinnal bevont simítólapok, hő hatására, természetes módon, negatív ionokat bocsájtanak ki, így hozzájárulnak a haj antisztatikus regenerációjához és hidratáltságának fenntartásához
  • Két fajta feszültségi szintű hálózaton is használható, így utazáskor is ideális
  • Utazótáska a praktikus tároláshoz és szállításhoz
  • Tartozékok: körkefe; puha masszírozó körkefe

Krampusz

2016. július 30.

Bár személy szerint minden meleglevegős hajformázót egy-egy idősebb hölgy arzenáljában tudok elképzelni főleg, (fránya sztereotípiák! :D ), de nagyon jól ismerem a gyártó termékeit.
400 W-os a kicsike, így törölközőszáraz/száraz hajon ideális. (Van 1000 W-os nagytestvére is.)

Az idősebb korosztály volumennövelő/hullámosító eszközén kívül kislányok hajának formázására tudom elképzelni.
(Halálom, mikor valaki egy 8 éves gyerkőcnek 200-230 C°-os hajvasalót/hajformázó szettet vesz, mert nem tudja, hogy a gyerekek haja sokkal érzékenyebb, mint a felnőtteké...)

Személy szerint, (fiatal felnőttként) hajvasalóval egyenesítek, göndörítek, de azt is csak maximum 150 C°-on...

U.i.: 2012. augusztusa és 2015. áprilisa között Valera termékek áruházi értékesítésével is foglalkoztam, innen a tapasztalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.