Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: conradkollmann, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális-virágos illat. 2011.-ben alkotta Amandine Marie.

Fejjegy: rózsabors, lime

Szívjegy: jázmin, tubarózsa, tömjén

Alapjegy: vetiver, szantálfa, pacsuli, oud, ámbra

Agnesanna

2019. március 15.

Előre bocsájtom, nem tartozom az oud kedvelők közé.
Több oudos parfümöt is kipróbáltam már, de mindegyik találkozásnak csúfos vége lett.
El is könyveltem magamban, hogy az én bőrkémiám ehhez nem passzol, mert valahol a szúrós-gyógyszer és a büdös-bogár illat közt helyezkedtem el tőlük.
És akkor összetalálkoztam a Precius Ouddal. Hatalmas élmény számomra, hogy órák múlva is finom, fűszeres, krémes illatom van, sem a gyógyszer, sem a büdös bogár nem jött elő még rövid időre sem. Aki még nem próbálta ezt a parfümöt, feltétlen ismerkedjen össze vele!

Agnesanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Előre bocsájtom, nem tartozom az oud kedvelők közé.

Tubereuse

2017. szeptember 7.

Az Extraordinaire kollekció újabb darabja került ma tesztelésre. Az a szerény véleményem, hogy ez a sorozat királynője. Testes, fenséges, elegáns és annyira kerek történet, amit elmesél.
Hihetetlen tartósság, húzod ám a csíkot magad után rendesen és isteni fűszeres álomvilág. Sok parfüm meghatározó kombója a rózsabors-tubarózsa elegy, ebben a nedűben patikamérlegen van az egyensúly. Nem tolódik el egyik irányba sem, nincs könnyfacsaró borsos kezdet és bodító rózsa.
Néhány jó tanács: őszi-téli időszak, nem iroda kompatibilis, alkalmi illat, maximum 2 fújás.

Tubereuse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

googles

2017. június 17.

Az arab parfumvilagot idezi es addiktiv, de nem az en illatom (nem vagyok ez az edes-balzsamos illatu no). Sokaig szagolgattam, eros es tenyleg varazslatos illat. Tartos is. Mondani sem kell, nem irodaba valo, de megcsak nem is akarhova. Ez egy oud, nem is kell magyaraznom.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

zsokaw

2017. január 17.

Lassú szerelem a miénk :) 5 ml kincset kaptam, egy évvel ezelőtt..és akkor még hadilábon álltam az oudos illatokkal. Néha használtam ("hmm, jó...") aztán félre tettem. Később jött az Another Oud és a társai , s így óhatatlanul összehasonlítási alapként szolgált: hogy mennyire harmonikus, mennyire jól vannak a virágos és fűszeres, fás jegyek "balanszírozva". Nem tolakodó, nem "too mutch" és mégis "must have" :D

zsokaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

Laci

2016. november 4.

Kell egy üveg, jelenleg csak ennyit tudok. Tegnap illatoltam, totális kábulat, melyet nem értek, mivel az oudos illatok ritkán találnak így be, de ez. Szépen le van kerekítve, pont kellően édes, kifinomult, nagyvilági kompozíció. Végigszagoltam az összeset és háromnál mondtam ki magamban, hogy az anyját, ez volt az egyik. Jótündér szánj meg, csak 45 ml erejéig! Lelőhely: Duglász

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

conradkollmann

2014. augusztus 18.

mennyei finomság!

conradkollmann
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

mennyei finomság!