Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Quentin Bisch 2018-as alkotása.

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin, rózsabors

Szívjegyek: fekete bors, ciprus, narancsvirág, körte

Alapjegyek: neroli, fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Timi8

2020. szeptember 4.

Update: zamatos, lédùs, friss-fűszeres uniszex kánikulaillat. Női bőrön lágy és nőies, férfi bőrön karakán és megnyerő. Egyszerű, nagyszerű. Tökéletes. Ajánlom kipròbálásra!

Ő a kiszemeltem nyárra! 😅
A California Réverie 2 éve rabolta el a szivem, szerelmem töretlen iránta, viszont vmi botrány, hogy rajtam mennyire nem tartòs... Hiába csak nyáron fùjom (konkrétan locsolnom kell), nagyon durván fogy, az ára pedig ìgy fordìtottan arányos a tartòsságával... Haragszom.
A haragom viszont egy pillantás alatt elszállt, mikor megismertem ezt a finom változatot. A Néroli Amara rajtam egy az egyben California Réverie plusz gyermekkori Zizi cukor zamata még frissebb tálalással😋 És mintha a tartòssàgot is kiküszöbölték volna! No, nem azért, hisz' sok òrát ez sem bìr, de lènyegesen tartòsabb rajtam mint a California. Sajni az árát nekem Ő sem éri meg, viszont ha bolti/webshopos ára alatt belefutnék egybe, lehet, nem tudnèk neki ellenàllni. Az illata csillagos 10-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Ő a kiszemeltem nyárra! 😅

barni8

2019. október 14.

Sétáltatok már esőverte hársak alatt? Bóbita fülbevalós, nagy zöld vízesések.
Ettetek már narancsmézet hóesésben?
Öleltetek citromfát? Láttátok-e a citromban a fát?
Ismeritek a bors füzéreit? Zöld ribiszkeláncok.
Hullott bőrötökre bodza virágpor? Kurkumasárga tavaszi kacaj.

Bisch megint egy zongoradallamot csábított üvegbe.

Egyetlen virágsziromra gondoljatok.
Egyetlen fehér sziromra felhőágyon.

Egyetlen harmatcseppre egy átlátszó fűszálon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Sétáltatok már esőverte hársak alatt? Bóbita fülbevalós, nagy zöld vízesések.
Ettetek már narancsmézet hóesésben?
Öleltetek citromfát? Láttátok-e a citromban a fát?
Ismeritek a bors füzéreit? Zöld ribiszkeláncok.
Hullott bőrötökre bodza virágpor? Kurkumasárga tavaszi kacaj.

Bisch megint egy zongoradallamot csábított üvegbe.

Egyetlen virágsziromra gondoljatok.
Egyetlen fehér sziromra felhőágyon.

Egyetlen harmatcseppre egy átlátszó fűszálon.

umpalumpa

2019. július 15.

Máj. 3. Figyelem, első benyomások, nem hosszas használat utáni vélemény:
Eleinte citrusok, mandarin, neroli-szerűség valami fehér virágokkal és később előbújik a sok bors. Első szippantásra: hát ez nem túl izgi, van már pár nerolis-mandarinos tapasztalatom, de mégsem igaz! Érdekes lesz a bors miatt, megéhezem tőle. Talán nem épp nyárra való nekem, mert az édeskés, tüskés illat, ami marad, nem kimondottan frissítő. Kánikulában a fanyar, citrusok, kis virággal, esetleg némi gyümölcs, jöhetnek az én orromnak, máskülönben ájuldozom.
Frissítést írok igazán melegben való próba után (és persze hosszabb tapasztalattal). Meglátom még, hogy elég lesz-e a 4 ml kis aranyos...
Júli 15. Pár fújásra való maradt. Megkedveltem az illatot, meg is dicsérték rajtam többen- ez viszonylag ritka. De a 4 csillagot hagyom, mert bosszantóan hamar illan. Ruhámra fújtam már kínomban, de onnan is hamar eltűnt mindig. Nagy üvegre nem költenék, ajándékba elfogadnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

Máj. 3. Figyelem, első benyomások, nem hosszas használat utáni vélemény:

Asianlover

2019. április 26.

Update: sajnos bőrön nagyon alulmúlta önmagát :( hamar összetöpörödik, viszont vagy 8 órán át bírja. De így nyárra a Guerlain Mandarine Basilic allegóriája sokkal frissítőbb. Egyelőre nem lesz vásárlás.

Bergamot ès neroli. Kesernyès citrus tökèletesen ellenpontozott puha viràgokkal. Nagyon szèp, felnőtteknek valò minősègi, elegàns illat. Kìvànsàglistàs :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

hedera97

2019. április 7.

Óóóó....nem tudom mit mondhatnék...Papíron ISTENI (finom és tartós is),egy hétig legalább szagolgattam a tesztcsíkot.Bőrön is nagyon tartós,minden illatjegye a kedvencem és jól is működünk együtt,de a lecsengése...na az rajtam nagyon férfias lett.Ez viszont nem az illat hibája.Közben meg kaptam egy hatalmas üveggel...hátha nyáron jobban muzsikal.Nagyon szeretném.Addig is egy pár fújós eladó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.