Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

angelina69

2018. május 6.

Nekem ez az illat a " van már ilyen sok" kategória. Nem zavaró, kicsit édeskés, kicsit friss, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös. Egy tusfürdő ugrik be róla. Arra jó, hogy nyáron ápoltság érzetet keltsen, de bennem semmi mást nem mozdított meg. Kicsit talán az Av.. egyik illatára is hasonlít. Nem tolakszik, de érezhető. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Szamocka

2017. augusztus 16.

Nagyon, nagyon, nagyon régóta keresem ezt az illatot! Végre megvan! Volt egy elképzelésem egy illatról: olyat akartam, ami virágos is, friss is, krémes is, lágy, puha, olyan tusfürdős illat. De nem éreztem még ilyet senkin, csak a fejemben élt az elképzelés. Jártam a drogériákat, rendeltem netről az illatmintákat, de semmi... Aztán végre megtaláltam Őt! Tényleg olyan, mint egy luxus testápoló, de engem ez nem zavar, sőt! Pont erre vágytam! Csodálatos illat! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

bvlgari pour femme

2015. április 12.

nagyon nem.... erőszakos és mű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 12.

nagyon nem.... erőszakos és mű...

Andy B

2014. április 8.

Üde, kicsit gyümis, kicsit virágos, melegséget árasztó, kedves illat. Eléggé krémes feelingje van, mintha drága testápolóval kentem volna be magam, ami egy picit zavaró egy idő után. Summa summarum, ez egy jól sikerült illat, sokaknak tetszik, kevés emberben vált(hat) ki nemtetszést, esetleg undort. Szerintem direkt úgy lett kitalálva, hogy kommersz parfüm legyen, ami mindenkin kellemesen, bájosan illatozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.