Vanessa Megan

Ár:   $64.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bangita, Módosítva: 2021. március 16.

Ár:   $64.95
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Dinamikusan hámlasztó bőrradír az elhalt szarusejtek eltávolítására. A Yogurtene® és a rizs a C-vitaminban gazdag grapefruittal és agyaggal társítva egyenletesebbé teszi a tónust, finomítják a bőrfelszínt, lehetővé téve az olajok és szérumok mély behatolását az epidermális rétegbe.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Lactobacillus/​Streptococcus Thermophilus/​Soybean Extract Ferment

Kaolin 0 0