Vanita

Ár:   1990   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   1990
Kategória:   Dezodorok

Kizárólag természetes alapanyagokból készül, 100% natúr termék. A sókristály dezodor láthatatlan védőréteget képez a bőrön és meggátolja a baktériumok elszaporodását, így akadályozva meg a testszagod kialakulását. Nagy előnye a szokásos dezodorokkal szemben, hogy nem ragadós és nem hagy foltot a ruhán sem.

Ár: 1000 , Eladó: Aerdna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Halásztelek, fizetés: foxpost, személyes átadás

kotfanni

2020. október 9.

Sokáig próbálkoztam vele. Miután a mellemben találtak két jóindulatú elváltozást kicsit szigorúbban kezdtem nézni azokat a termékeket, amiket használok.
Nagyon bizakodó voltam, de sajnos a megfelelő személyes higiénia ellenére is büdinek éreztem magam és ez számomra elég kellemetlen.
Szerintem ez változó kinek mi válik be.
Viszont könnyen használható, tényleg nem hagy foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Szerintem ez változó kinek mi válik be.
Viszont könnyen használható, tényleg nem hagy foltot.

Berni123

2018. április 14.

Teljesen bevált. Most már 2 hónapja használom. Nem gátolja az izzadást, de kellemetlen szag egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Melanie77

2017. március 18.

Nekem jó, semmi illata nincs, zuhanyozás után a hónom alját nedvesen hagyom és jól bekenem vele.
Olyan mintha semmit sem kentem volna, viszont nem voltam izzadságszagú tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Olyan mintha semmit sem kentem volna, viszont nem voltam izzadságszagú tőle.

Aisa

2016. december 5.

Hát ez a sódezodor annyit ér, mintha az ember lánya egyáltalán nem használna deót. Lehet, az többet érne.
Nem szoktam kozmetikumokat kidobni (kivéve, ha lejártak), de ez a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.