VAPE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Citronella hatóanyaga megnyugtatja a bőrt a szúnyog, légy, darázs, bögöly, medúza, csalán csípése után. Eukaliptusz tartalma enyhíti a csípés fájdalmát, és hűsíti a bőrt. Ha közvetlenül a csípés után a bőrre kenjük, megelőzhető a kivörösödés és a duzzanat.

tiinkaa

2019. július 11.

Megkérdezhetem hol sikerült hozzájutnod? Készlethiány van sehol nem látok már boltban sem, interneten sem.. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Bettu

2019. július 9.

Úú, még nagyon-nagyon régen volt ilyenünk. Imádtam ezt a stiftes változatot. Hatásos volt.

Update: Vettünk újra, jó ha van itthon. Az illata szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Update: Vettünk újra, jó ha van itthon. Az illata szuper. :)

ErikaLilien

2019. június 16.

Ez valami csodaszer! Mindenkinek ajánlgatom is magam körül! Szúnyogcsípésre jobb mint a fenistil, bár nem 100%-os ez sem, van amikor nem akar segíteni ez sem! Viszont próbáltuk már darázscsípésre is, olyanra ami annyira fájt hogy lüktetett még a csontom is(az ujjamat csípte meg, a hajlatnál) kevesebb mint 1perc alatt elmúlt a fájdalom teljesen, és a csípés helye is nagyon hamar javult tőle! Csalán csípésre ugyanilyen hatásos! A gyerekeim és én is imádjuk, mindenkinek van a táskájában ha elmegyünk itthonról! Tényleg mindenféle csípésre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

ClaraWolf04

2019. június 12.

Évek óta használom, tökéletesen bevált. Bár már alig lehet kapni a boltokban, drogériákban már nem is. Pedig árban nagyon jó, és nem kell attól félni, hogy évekig eltart, hiszen egy nyár alatt simán elfogy az összes. Bár az illata számomra szúrós, a hatásért megéri elszenvedni az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

loju

2015. július 13.

Hát engem egyszerűen IMÁDNAK a szúnyogok. Nem tudom valami különleges csemege lehet számukra a vérem! Szóval a csípések nyugtatására vettem. Iszonyatosan bedurrantak a csípéseim vagy 5 cm átmérőjű körben. Lepkeszúnyog műve volt, ez a kis dög hangtalan és nagyon pici, így azt sem tudtam, hogy van a szobában, hát reggelre jól kidekorált. Borzasztóan viszketnek és duzzadtak a csípéseim, gondoltam ez majd segít. Háááááát, lehet, hogy pár percig megfeledkezem róluk, de utána újra jön a viszketőroham. Attól tartok, hogy levakarom a bőröm, ez ilyenkor nyáron egyébként is baromi szexi, amikor a barna bőrödön először piros foltok, majd a vakarás miatt sebek, aztán a sebek helyén fehér foltok éktelenkednek! Szóval nekem nem hozott megváltást a készítmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

ReKata

2013. július 12.

Nagyon gyors és hatásos, a kiszerelése pedig lehetővé teszi, hogy bárhová magammal vihessem, ha kell. Nagyon rég vettem, de még mindig kitart, úgyhogy a lehető legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Maniac

2012. augusztus 7.

Picit zselés, olajos hatása van, így nem folyik le a bőrről. Nekem a Fenistil nem vált be, az csak hűsít, ez elmulasztja a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Emolliensek: Prunus Dulcis
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak