VAPE

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2019. július 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Vape Derm család klasszikus tagja, mely citromolajat és eukaliptuszt tartalmazó hatóanyagának köszönhetően 2-3 órán át hatékonyan távol tartja a vérszívó rovarokat. Eukaliptusz illata frissítően hat a nyári melegben. Tej állagának köszönhetően könnyen felvihető a bőrre.

Chrissy

2021. augusztus 3.

Uj csomagolasban kaphato, nem tudom az osszetetele valtozott-e, mert nincs feltoltve.
A kepen lathato zold csomagolasu nekunk bevalt. Tejes alalgu feher folyadek, kellemes citromos-eukaliptuszos illattal, ami szerencsere nem eros. A borre fujva nem ragad es szepen elriasztja a verszivokat, de fujni kell mindnehova, mert ahova nem fujsz, ott tamadhatnak, kepesek homlokon csipni, ha a tested biztositottad...
A nyaralason ott felejtettuk a spray-t, igy ujravettem, most mar az uj csomagolasban. Remelem ugyanolyan hatekony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

jatekny

2021. június 10.

Most a hirtelen szúnyoginvázióval előkerült a tavalyi darab,csak ez használt pedig már kb mindent magamra kentem. Gyorsan vettem még kettőt. Új a csomagolása,remélem a beltartalom minősége nem változott,mert nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Kokuszreszelek

2020. július 15.

Én vagyok a szúnyogok kedvenc étele. Minden nyaram egy szenvedés, főleg ha méghozzá Balaton vagy folyó part közelébe mentem. Most idén mentünk el az első nyaralásunkra a Balatonra és arra vettem meg. Hát nem bántam meg, soha nem volt még ilyen, egy 4 napos nyaralás alatt egyetlen 1x csípett meg egy szúnyog. Nagyon remélem hogy nem csak véletlen műve, hanem tényleg ennek a csoda szernek köszönhető.
Az illata sem irritáló, könnyen elkenhető, imádom. Mostantól csak ezt fogom használni😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

hetesiedit

2019. július 9.

Régóta használjuk, jól működik. Remélem tényleg "Herbal" (gyógynövényes), mert az összetevői kissé beazonosíthatatlanok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

csaktimi

2019. július 1.

Nekem tökéletesen működött, egy darab szúnyog csípte meg a popómat, de ott is csak azért mert átszúrt a nacimon ::D a szaga taszító de hálistennek 10 perc alatt felszívódik és nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Tamarv

2019. június 10.

Számomra teljes pénzkidobás volt, 2 nyarat is rászántam, hogy hátha de semmi. Ugyanúgy szétcsipkedett minden szúnyog, mintha jobban jöttek volna rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Egyetlen egy csípesem sem volt mikor befújtam magam vele, ezekszerint a citronella tényleg hatásos rovar csípés ellen és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

pilleriin

2018. november 2.

Szinte hatástalan. Viszont az illatát szeretem. De nem fogom újravenni, pénzkidobás. A szúnyogok csak vonnak rá egy vállat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

bettina28

2016. december 18.

Jó-jó de azért teljesen nem véd a szúnyogoktól sem és kullancsoktól sem. Azért szeretem magam befújni mert ha egyet kettőt elriaszt már az is fél siker :D Engem amúgy alapból nagyon szeret az összes vérszívó állat, kullancs vagy szúnyog bármi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Detti

2016. július 20.

Évek óta ezt használjuk. A kipróbált márkák közül ez vált be a legjobban. Én nagyon nem ragaszkodok ahhoz, hogy be legyek fújva egy-egy erdei séta előtt, de a férjem annyira fél a kullancsoktól, hogy képes szinte "megfürödni" benne. Így engem a társaságában már messziről elkerül minden szúnyog. :) Ahogy előttem már írták is, abszolút pozitívum, hogy a ruhán nem hagy nyomot. Engem az illata nem zavar (főleg hogy a nagy része nem rám kerül), sőt valóban jól esik a nyári izzasztó melegben az a friss illat. A kullancsokkal szerencsére az utóbbi időben nem volt dolgunk, pedig olyan helyeken is járunk, ahol a kutyára rá szokott akaszkodni egy-egy potyautas sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.