VAPE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2015. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szúnyog- és kullancsriasztó tej természetes hatóanyaggal, E-vitaminnal a bőr egészségéért és védelméért.

Gigike

2019. június 18.

Hát sajnos le kell rontanom az 5*-ot..
Nekem nem hogy nem vált be, de még több szúnyog is csípett meg, esküszöm...
Az illata mennyei, az letagadhatatlan, hogy szúnyogírtóhoz képest nagyon finom, de a hatása nekem egy favatkát sem ért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Hát sajnos le kell rontanom az 5*-ot..
Nekem nem hogy nem vált be, de még több szúnyog is csípett meg, esküszöm...

sssniki

2019. június 11.

Muszáj voltam valami sprayt beszerezni, mert valami mutáns szúnyog invázió van. Nem viccelek, mikor azt mondom, hogy 10 centisre dagadt a csípés a lábamon.

Érzékeny bőrömre szuper jó. Szaga nem annyira zavaró, mint a többi citromos undornak. Szerintem megéri megvenni.

Előttem lévő kommenthez annyit, hogy tényleg nem kids termék. Simán csak érzékeny bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

KupaiVirag

2016. július 7.

Osztom az előző hozzászóló véleményét, bár én már nem vagyok gyerek, nekem is nagyon jól bevált, könnyen felfújható és eloszlatható, hosszú hatású termék és tényleg működik és az illatát is kiemelném, nem jó, de nekem valahogy nem érződik annyira szúrósnak, mint a többi szúnyogriasztó szaga. Bár az itteni nevében nem nagyon értem a kids dolgot, én ezt nem nagyon találom a csomagolásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Bebek

2015. július 7.

Fiam bőre nagyon érzékeny, ha megcsípi egy szúnyog, akkor kb feketebors nagyságú piros dudor lesz a bőrén 2-3 hétig.
Nekünk bevált ez a cucc, szépen elkenhető, valóban távol tartja a szúnyogokat (kullancsot is remélhetőleg). Az illata nem a legjobb, de ez van, a hatása fontosabb. :)
Ja. És ha gondosan le van zárva, akkor a gyártástól számított 5 évig megőrzi a minőségét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.