Varga

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

A Varga Hajerősítő Cseppek hatóanyagai gyengéden táplálják és nyugtatják a fejbőrt, javítják annak ellenálló képességét, egyben megszüntetik a vegyi alapú hajápoló szerek, hajfestékek okozta irritációt. Az intenzív hatóanyagoknak köszönhetően a hajrostok, a haj belső szerkezete és a hajtő megerősödik, a hajszálak rugalmassá válnak, a hajvégek töredezése megszűnik, a frizurának tartása lesz.

marryjane

2015. szeptember 8.

3 üveggel használtam el. Igaz gyorsan nőtt tőle a hajam, de a hajszárazságot, könnyed kifésültséget nem hozta helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.