Veet

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2021. szeptember 16.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Érzékeny bőrűeknek kifejlesztett gyantaszalag testre és lábakra. Az Easy-Gel™ gél formula:

• Még a legrövidebb szőrszálakat* is hatékonyan megfogja, de a bőrhöz nem tapad hozzá.*1,5 mm
  • A szőrszálat a tövétől távolítja el, akár 28 napig tartó simaságot biztosít.
  • Élvezze a gél kellemes érzését a bőrön, a kellemes illatot a nyugtató tulajdonságairól ismert mandulaolajjal.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

AkInImOd

2021. szeptember 17.

Véletlenül vásároltam meg még július végén az első dobozt - valahogy elvétettem a Baleát. De milyen jó félrenyúlás volt!

Sajnos gyorsan és hamar visszanő a szőrzetem mindenhol, ezért nekem már 2,5-3 hetente muszáj gyantázni. Ez a Veet hideggyanta csík nagyon szuperül leszed mindent, kevésbé fáj más gyantacsíkokhoz képest (a psoris bőrfelületet sem bántja annyira) és tényleg szép sima a lábam utána egy ideig, mert a kicsi szőröket is lekapja gyökerestül. Nagyon minimális mennyiség tapad csak a bőrhöz, de azt seperc alatt le tudom szedni a törlőkendőjével, ami szépen nyugtat.

Negatívuma az, hogy így is találkozom pár benőtt szőrszállal a radírozások ellenére, és nem tart 28 napig a simaság utána - de ez saját feature hiba. Ugyanakkor sokáig elég a nagy csomag. Jó ideig biztos, hogy ezt fogom újra venni házi szőrtelenítésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.