Veet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   16 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2021. szeptember 16.

Kiszerelés:   16 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Gyantaszalag bikinivonalra és hónaljra. A csomagban található gyantaszalagokat kifejezetten az olyan területekre fejlesztettük, mint a bikinivonal vagy a hónalj, nyugtató tulajdonságairól ismert mandulaolajjal.

• 1,5 mm szőrszálakat is eltávolítja
  • Nyugtató mandulaolajjal
  • A szőrszálat a tövétől távolítja el.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

AkInImOd

2021. szeptember 17.

4,5 csillag - házi szőrtelenítésre szuper! Gyönyörűen leszedi a szőrt, ha megfelelően tépem le. Marad utána pár benőtt szőrszál, de azt betudom annak, hogy én vagyok az ügyetlen, és többet kellene bőrradíroznom a hónaljamnál is. Bikinivonalon tényleg kitartott a 4 hét simaság, úgyhogy ott abszolút tökély volt alkalmazni. A bőröm nincsen kiakadva a használatától, nem pirosodik ki, és a kendő is segít nyugtatni azt a minimális irritáltságot, amit jelentkezik érthető okokból. Egy doboz 2-3 alkalomra elég nekem. Szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.