Veet

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db csík + 4 kendő   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Pepita.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dudu195, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   20 db csík + 4 kendő
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Pepita.hu, 1390 Ft

Használatra kész hideggyanta szalagok 90%-ban természetes eredetű összetevőkből készül

Természetes argánolajjal gazdagított törlőkendőknek köszönhetően a bőrnek hidratált és tapinthatóan puha érzést kölcsönöznek. Ideálisak az olyan kisebb és kényes területekre, mint a felső ajak, az orcák és az áll. A szalagok úgy vannak optimalizálva, hogy precíz alkalmazást tegyenek lehetővé e kis területeken.

Törlőkendők INCI-je:Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Camelina Sativa Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

szata1

2021. június 14.

Másik fajtát akartam venni, de az éppen nem volt. Sajnos. A bajuszkámat nem teljesen szedte le, de cserébe a bőrömből egy kicsit igen. Szerintem túl sok gyanta van rajta, rengeteg maradt a bőrömön de a szőrszálakat nem ragadta meg. Lehetne több kisebb méretű törlőkendő benne. Valamennyit azért leszedett, ezért megy a két csillag, de inkább 1,5 lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

itsmealexaa

2020. szeptember 9.

Nagyon jókat olvastam itt egy másik fajta Veet hideggyantáról, viszont pont azt a fajtát nem találtam, így ezt vettem meg, nagy reményekkel, de sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

fici

2020. augusztus 18.

Csak szemöldökformázásra használom, maradéktalanul sikerült eltávolítani vele a felesleges szőrt, mindent kiszedett szőrhagymástól. Szerintem jó cucc (balea, isana és társaihoz képest). Félbe vágtam a kis lapocskákat hosszában, mert szemöldök alatti részhez túl széles volt- így tök praktikus és kb 2x annyi ideig elég lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

EngelWhite

2019. április 22.

Az ára miatt még mindig keresem a helyettesét, de ez nagyon szuper gyantacsík. Ugyanazt tudja, mint az olcsóbb társai, mégis itt megfelelő méretű a gyantacsík, normálisan ragad, és még egyszer sem volt vele sérülésem (pl.: bőr lerántás) 6 csíkkal az egész arcomat le tudom gyantázni (bajusz, áll, pajesz, kisebb foltok itt-ott) Nekem csak a bajusz-rész érzékeny, de hát az kinek nem? Az olcsóbb társait itt a legnehezebb felragasztani precízen, de ennek tökéletes a mérete hozzá, ami miatt ismét visszatértem hozzá úgy egy év és jó pár doboz másféle gyanta után. Könnyen felmelegíthető, szétválasztható, jól ragad, és többször felhasználható. Újravásárlós, az biztos. És szerintem ennél jobbat nem is fogok találni mostanság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Andi888

2018. július 15.

Életemben először gyantáztam a bajuszom magamnak, mert sajnáltam a pénzt a kozmetikusra. Azt kell mondjam ehhez télleg nem kell tehetség és tökéletes a termék. Felrak, leránt, lehetetlen elrontani. Tökéletes eredmény. Kezdőknek is menni fog. Tuti újravevős, sőt az arcom oldalán levő pihéket is szépen leszedte.

Update: le kell fokozzam egy kettesre, mert olyan szinten begyulladt a bőröm tőle, hogy imádkozom, hogy a hét darab pattanásos gyulladás elmúljon kettő nap alatt és ne kelljen orvoshoz mennem vele...Ebből így nem lesz ismétlés. Erősen gondolkozom a Braun arcepilátor beszerzésén, azzal nem lenne ennyi macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

szandrea17

2018. június 8.

Jól végzi a dolgát. Nekem minden szálat kiszed rendesen, nem úgy, mint mondjuk az x-epil hideggyantája arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

natasa

2018. május 13.

Nagyon rossz. Fájdalmas használni, és a bőröm is begyulladt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Nagyon rossz. Fájdalmas használni, és a bőröm is begyulladt tőle.

Uveggalamb

2018. április 20.

Nekem a Veet hideggyanta csík az egyetlen, ami ebben a kategóriában bevált. A többi(Balea, Xepil, stb) , csak meghúzza a szőrszálakat és ott marad a háromnegyede.. Na ez más! Tényleg maradéktalanul megszabadít a szőrszálaktól , tényleg hatékony és gyors. Kozmetikusra ehhez a művelethez így biztos nincs szükség. A kis nedves lapocskák tényleg szépen leszedik a gyanta maradványokat a bőrröl, azt pedig , hogy nyugtat-e nem tudom, de azt az idő magától megoldja ,mint annyi más egyéb esetben is:D Nekem feltétlen 5 csillag, biztos nem kísérletezem mással, maradéktalanul elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Enszi

2018. április 20.

Nekem bevált! Egyszerűbb és gyorsabb, mint a többi gyanta. Nagyon jól eltávolítja a nem kívánt szőrszálakat. A benne lévő kis olajos törlőkendő pedig egy nagyon jó dolog, szépen eltávolítja a ragacsos gyantát, és megnyugtatja a bőrt.
Az ember pénzt és időt is spórolhat vele, ugyanis kozmetikushoz sem kell járni már emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

javi

2018. március 1.

Ezt is próbáltam és az érzékeny bőrre valót is, de nagyon kipattogok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Ezt is próbáltam és az érzékeny bőrre valót is, de nagyon kipattogok tőle.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate