Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2021. szeptember 16.

Kategória:   Szépítő eszközök

A hideggyanta szalagok hónaljra, érzékeny bőrre hipoallergén gyantaformulával:

• Az allergiás reakciók előfordulásának és a szükséges összetevők számának csökkentésére kifejlesztve.
  • A szőrszálat a tövétől távolítja el, akár 28 napig tartó simaságot biztosítva

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

AkInImOd

2021. szeptember 17.

Na. Ez nem jó termék.

Szemben az Easy-Gel társával, ennek fehér a gyantakrémje, ami nekem alig használt - nem igazán szedte le a szőrt, fájt is, sokszor kellett ugyanarra a régióra rámennem, mire valami részhatás bekövetkezett. Emellett csúszkál, tapad mindenhova máshova - legalább a nyugtatókendő segít ezen. Ezt sosem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Na. Ez nem jó termék.