Veet

Ár:   1057 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1042 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1042 Ft

Kiszerelés: 100 g

Ár: 1042 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NyBetti

2020. július 7.

1x próbáltam, első krémes szőrtelenítésem lett volna. Bőrpróbát is végeztem előtte, ennek ellenére hólyagosra égett a lábam, de a szőr ott maradt...
Soha többé, inkáb epilálok/gyantázok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Soha többé, inkáb epilálok/gyantázok.

Fiszuli

2020. július 7.

Pár éve volt egy kis kikacsintásom a borotválkozástól, amit marhára elkezdtem unni és próbaképp emellett a termék mellett döntöttem. Először is, engem a szaga a világból kikergetett, de úgy voltam vele, hogy valószínűleg senki sem ezért használja, szóval vettem egy nagy levegőt és először a karomon próbáltam ki. Amikor elkezdtem felkenni már eldöntöttem magamban, hogy én ezt a terméket az intim területeimnek a fél méteres körzetébe sem fogom engedni, mert valahogy nem tetszik a hatása, nem tetszik, ahogy viselkedik a bőrömön, a szaga meg... hagyjuk. Míg vártam a hatóidőt, addig gondolkodtam rajta, hogy most csak simán lemossam? Menjek át rajta borotvával? Vajon milyen hatása lesz? Valahogy totális bizonytalanságban tartott. Valamiért nem tetszett. Közben a szaga émelyített. Lemostam, maradék szőrszálakat nem tapasztaltam, bár szép is lett volna, ha már a karomról sem szedi le a szőrt. Irritáció, pirosság, semmi nem volt. De az örömöm sem volt teljes, egyáltalán nem volt szimpatikus ez a termék, a hatása ellenére sem. Másnap mégis bekentem vele a lábaimat, megvártam a hatóidőt, lemostam, közben a szagától fuldoklottam, de az megintcsak megelégedéssel töltött el, hogy nem találtam maradék szőrszálakat a lábamon. Viszont a használata teljesen lefárasztott, ilyen pepecseléshez én nem vagyok hozzászokva, a fél életem elmegy vele. Az sem volt szimpatikus, hogy több mint a fél tubus oda lett, de úgy voltam vele, ha pár hétig nem nő vissza a szőr, akkor rendben leszünk. Pár óra múlva rádöbbentem, hogy egyébként a hónaljamat elfelejtettem vele bekenni, így az éjszaka közepén azt még gyorsan lecsaptam borotvával - hála az égnek, hogy azzal - és mentem aludni. Éjszaka arra keltem, hogy viszket mind a két karom, könyök tájékon. De nagyon. Vörösre vakartam magam. Nem is értettem. Másnap semmi tünet, majd aznap éjszaka a lábaim kezdtek el rettenetesen viszketni, térd tájékán. Itt már gyanakodhattam volna a termékre, de nem tettem, két átvakarózott éjszaka után sem. Nem gondoltam arra, hogy a termék ártott volna, hiszen több mint egy nap telt már el a használatuk óta és addig nem tapasztaltam semmilyen bőrirritációt. Meglepetésemre egy hét múlva kezdhettem elölről a karomon is és a lábaimon is a szőrtelenítést, mert ott vigyorgott minden szőrszál, ahol egy héttel azelőtt. Egy életem, egy halálom, felkentem a maradék krémet, a karjaimra és a lábaimra - a hónaljamat itt már tudatosan hagytam ki - de itt már tudtam, hogy soha nem veszem újra ezt a krémet. Erről röviden: idegőrlő pepecselés a felkenéssel, fullasztó és émelyítő bűz, pszichésen kellemetlen és idegesítő hatóidő, újbóli pepecselés a lemosással és másfél nap múlva egy újból átvakarózott éjszaka könyék és térd tájon. Soha többé ez a vacak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Kètszer próbàltam, nem tetszik. Kipirosodott a bőröm nagyon érzékeny lett utánna .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

rosa.love

2019. január 16.

Valahogy gimis eveimbol ugy emlekeztem, hogy hatasosabb ez a krem. Nem hozta 100%osan a vart hatast. Sajnos kis szorszalak megmaradtak a hasznalata utan, mehettem at borotvaval is rajtuk. Es utana napokig volt egy olyan remalmom, hogy veletlen ezt hasznalom sampon helyett, es lemarja a hajamat xD Azota a polcon all, sosem ezert hanem a borotvaert nyulok inkabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Madam

2018. augusztus 29.

Bár, én az útmutató ellenére 10 percig szoktam hagyni, mégsem okoz semmi bajt.
Nekem minden szőrszálat lekap, és nem pattogok ki annak ellenére, hogy a borotvától, gyantától és epilátortól más aznap jelentkeznek tüneteim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Bár, én az útmutató ellenére 10 percig szoktam hagyni, mégsem okoz semmi bajt.

Kovcskata51

2018. január 25.

A sok rossz vélemény ellenére gondoltam megér egy próbát. Én nagyon megszerettem.
A szaga nem annyira kellemetlen, mint néhány társáé, nekem minden kis szőrszálat lekapott.
Bár legközelebb biztosan az érzékeny bőrre való terméket veszem meg, ez kicsit irritál.
Egyszerű és nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Egyszerű és nagyszerű.

dunaimano

2018. január 18.

Ez volt az első szőrtelenítő krémem. Kifejezetten bikinivonalra használom, nem pattogok ki tőle ellenben minden más szőrtelenítési módszerrel. Tökéletesen eltávolítható a szőr vele, viszonylag gyorsan, bár ez a krémes dolog nekem kicsit macerás. Jó illata van, könnyű használni, jól működik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Brielle1999

2016. október 30.

Leszedi a szőrt a bőrfelületről, de nem tartós. Nálam max. 2-3 napig tart a hatása. Pár milliméteres szőrszálaknál egyáltalán nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 30.

Jenniii92

2015. március 17.

Az ilyen krémek nem érnek semmit. Még hogy szőrtelenít? Hát a szőr háromnegyedét fent hagyja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

szaszu05

2014. augusztus 26.

Nálam elég lassan fogy, mert ritkán használom, szóval így eléggé megérte az árát. A szőrt leviszi, de macerás a használata, ha kicsit több ideig hagyom rajta akkor meg égeti a bőrt és kisebesedik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.