Venita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Ammóiamentes, ápoló hajfesték

• Természetes olajokkal dúsított: Aran olaj és Makadámia olaj, frissíti és táplálja a haját egészséges megjelenését és fényt adva neki.
  • Nem tartalmaz ammóniát, parabéneket, szilikonok és rezorcint
  • Ragyogó, hidratált, puha haj
  • Természetes, mély ragyogó szín
  • Természetes, festett és mellírozott hajra is egyaránt alkalmazható. Teljes befedést bíztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Judittttt

2014. december 28.

Hát ööö hol is kezdjem. A nagy ammóniamentes és szupppper kímélő formulának az eredménye az, ha az ember lánya nem fekete hajat akar vagy sötétbarnát, vagy sötét vöröset, ebben csalódni fog. Szóval itt is mondom az összes gyanútlan szőkének, ezt a fejére ne kenje, ha szőke hajat akar, mert nem lesz az.
Ez a fő probléma vele, hogy biztosan nem hozza a várt színeredményt. Azon kívül ... hát nekem egyszer volt szerencsém hozzá, arany színezőtől zöld lett a hajam, azt akartam menteni, és pont ez volt otthon, mégpedig a 7.4es intenzív réznek tűnő 'lángoló szikra' fantázianevet viselő darab. Hát nem olyan lett. Inkább világos mahagóni. Szépséges szín volt és szerettem valóban, de hogy a dobozhoz semmi köze nem volt az is egészen biztos. Valamint rekordidő alatt kb maradéktalanul kikopott a hajamból. Két hét kb.
Nem ajánlom túlzottan, igazából ha sötétbarnára festeném a hajamat, akkor sem használnám. Nem bízok az eurós, noname festékekben, én is színezőnek, színélénkítőnek vettem csak és még úgy is fél év kellett, mire rávettem magam, hogy tényleg a fejemre kenjem. Másrészt ebben a hatalmas ammóniamentes blablabla mentes lázban sem hiszek, mert ha nem az ammónia rakja a hajadba a színt, akkor más, lehet, hogy sokkal veszélyesebb és irritálóbb anyag .... szerintem, ha az ember ésszel fest pl csökkentett ammóniatartalmú, kíméletes festékkel, belátható időn belül, az többet ér, mint ezt kenni minden második héten a fejedre, mert kb addig tart a színe, és ki tudja, az mennyire káros, ami ebben van. Két csillag mert nem roncsolt, és tetszett a szín, ... -3 mert köze nem volt a leírthoz, és mert nem tűnik megbízhatónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

mancika2

Korcsoport: >54
2014. december 9.

a természetes szőke hajfestéktől , sötétbarna lett a világos szőke hajam ! Undoritó! Hol lehet reklamálni ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 9.

Habcukor96

2014. március 8.

Az 1eurós boltban lehet kapni.
Én gesztenyebarnát vettem, de fekete lett a hajam, valaki nem tudja, hogy mennyi idő alatt kopik ki kicsit? Vagy hogy ki kopik-e? :/
Tényleg jó hajfesték mert jó puha lett tőle a hajam szép fényes is, csak nem ilyen színt szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Az 1eurós boltban lehet kapni.

nagyerika28

2014. február 6.

Ma kentem fel a sötétbarnát és szép fényes a hajam.Jól befogta.Ha nem fog kopni biztos leragadok ennél a festéknél,mivel nincs benne szilikon,rezorcin és ammónia se viszont van benne argán és makadámia olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.