Venus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2011. október 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Élénkitő, frissítő hatású hidratáló tonik. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 200 vagy 400 ml

Veronika

2012. január 29.

Ragacsos érzést hagy maga után,nem érzem tisztának tőle a bőröm. Nagy nehezen elhasználtam,de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.