Venus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2011. október 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tengeri planktonból kivont Omega 3 olaj és bioenzim tartalmú intenzíven ápoló, feszesítő hatású koncentrátum, mely aktiválja a kollagéntermelést, és belülről láthatóan feltölti az apró ráncokat.

Kiszerelés: 30 ml

Morci

2012. január 25.

A Stahl magazinban olvastam erről a szérumról, ott nagyon dicsérték. Ennek hatására vettem meg, de nekem csalódást okozott. Végülis nem ártott, de nem is használt. Többet vártam tőle, mert az újságban azt írták róla (kipróbálás után), hogy veri a nála jóval márkásabb szérumokat. Én viszont ezt sajnos nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 25.