VeraNatura Manufaktúra

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mmelinda85, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

"A Krémes dezodor - citromfű & teafa hatékony megoldást nyújt a verejtékezés során keletkező kellemetlen szagok ellen, miközben természetes összetevőinek köszönhetően nem tömíti el a pórusokat, és finoman ápolja a bőrt. Frissítő, semleges citromfüves-gyógyszeres illata nem tolakodó, mindenki szereti, nem lehet markánsan megérezni magunkon izzadás során sem. A dezodor illata teljesen uniszex, ajánljuk bátran mindkét nem számára.

A semleges illat kevesebb aromaterápiás hatóanyagot tartalmaz, így ebbe a deóba került a legtöbb szódabikarbóna és cink-oxid is. A porok nagyobb aránya jobban felszívja a nedvességet, száraz érzetet biztosítanak. Felhasználtuk a szójaviasz természetesen szagtalanító hatását is. A citromfű illóolaj és a szódabikarbóna magasabb aránya miatt ennél a terméknél mindenképpen végezzünk bőrpróbát használat előtt, mert vannak akik fokozottan érzékenyek ezen alkotóelemekre, mivel ezek könnyebben okozhatnak bőrirritációt, mint más összetevők!

Mivel a lágyság és a semlegesség volt az elsődleges, ez a dezodor is kenhetőbb a levendulás társainál. A krémesség a shea vajnak, kakaóvajnak, kókuszvajnak köszönhető, és a szójaviasz alacsony olvadáspontjának.  A dezodor a hónaljhoz érintve azonnal kenhető,nyáron lágyabb lehet. A vajas összetevők jól ápolnak, nem hagynak zsíros nyomot maguk után, a por alapú összetevők nem hagynak nyomot a felsőkön. Az illóolajok úgy lettek összeválogatva, hogy a leghatásosabb kombinációt adják abban a kis mennyiségben, ami végül belekerült a deóba. Az illatok úgy egészítik ki egymást, hogy bár a dezodor tartalmaz illóolajat, a végső érzet mégis semleges, szinte "illatmentes" lesz."

Pumiliba

2020. március 3.

Ma jött meg a rendelésem, alig vártam, hogy kipróbáljam. Nem volt nehéz felkenni. Aztán vártam. Azaz inkább tűrtem az "illatát". Amit ugye a leírás szerint "nem lehet markánsan megérezni magunkon "... Majd a férjem haza ért, és közölte, hogy izzadság szagom van. (Az előtt 15 percel fürödtem, és kentem be magam.) Aztán persze ő is felismerte, hogy ez nem izzadságszag. Azaz picit mégis, csak épp nem az enyém, hanem a dezodoré. Markáns izzadságszag, egy csipetnyi szúnyogirtóval keverve. (Itt jegyzem meg, hogy a citromfű és a teafaolaj illatát is imádom! Ez más.) Szóval, elmentem megmosakodni, szappannal, jó alaposan, sokáig. Hát, nem tudom, hogy fogok tudni éjjel aludni, mert ez a bűz egyszerűen levakarhatatlan! Ha ez lenne a világon az utolsó dezodor, akkor se venném újra, sőt, ha ingyen adnák se használnám el. Ha lehetne mínusz 100 csillagot adnék! Amellett, hogy nem tartja be amit ígér - "a végső érzet mégis semleges, szinte "illatmentes" lesz" - még nagyon drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Donatella

2019. augusztus 19.

A zsályás-levendulás társával együtt az egyedüli natúr dezodor, ami nálam bevált. Szuper erős izzadásgátló hatás, elég erős, kellemes illat. Az utóbbi hónapokban csak ezeket használom, és kánikulában is teljesítenek. Nekem egy ilyen egyébként majdnem három hónapig kitart, tehát ár-érték arányban is jók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.