Verona Natural Line Spa Professional Aloe & Lime Kivonatot Tartalmazó Hidratáló és Bőrregeneráló Éjszakai Krém

Verona

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kartyikanna, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hatékony öregedésgátló, a szárazság ellenszere.

kartyikanna

2017. július 8.

Télen nagyon sokat segített, amikor a bőröm kiszáradt. Nem túl zsíros és könnyed állagú, az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.