Verona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A maszk alkalmazása révén a látható ráncok mélysége csökken, míg a természetes olivaolaj-kivonat hatékonyan regenerálja, hidratálja és tálpálja az arcbőrt. Eredeti, speciális öregedésgátló formulát tartalmaz, amelynek köszönhetően arcbőre feszesebbé, rugalmassá és puhává válik, a kisebb szarkalábak gyorsan felszívódnak, majd eltűnnek, egyúttal helyreáll arcbőrének természetesen egészséges színe. 10 ml

barbixd

2015. augusztus 4.

Jó kis krém,kellemes, megfelelően hidratál, de használtam már jobbat is ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.