Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz

A Jázmin egy sokoldalú, nemes virág. Ebben az illatban, a jázmin biztosítja ragyogást és a fényt, míg az ylang ylang, a rózsa fokozza a fényerőt. Édes és gazdag. A benzoin a jázmint átölelve , érzékivé és addiktívvá teszi.
A deluxe kiadás bemutatott egy ultra-puha, kézzel készített bőrrel díszített flakont és tovább díszítette a Versace Couture ikonikus névtáblával.