Versace

Ár:   $240   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   $240
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz

Kiadás éve: 2014

A Tubarózsa egy mámorító, édes és értékes virág. Érzéki aromája elbűvöl és hypnotizál. Ennek a magával ragadó illatnak az összetevői: az ellenállhatatlan édes mandula, a bársonyos jellegét adó tubarózsa, a tej meleg illata,  ambroxán.

TallodiZsofi

2020. június 8.

Krémes tubarózsa, mandulatej illattal. Nekem krémesebb, mint a kesernyés mandula illat. Eszelősen tartós, nekem inkább téli illat, nehéz tubarózsa. Nem öreges, de van mélysége. Gyümölcsösséget nem érzek, de ha a leszáradás krémességét figyelem, akkor szinte bármilyen bőrtípuson el tudom képzelni. Lineáris illat, tubarózsa kedvelőknek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Yeticica

2019. február 5.

Jajjj nem szeretek első véleményező lenni.... de ez az illat olyan isteni, hogy megiscsak veszem a batorsagot es irok rola.
Nem kerestem en ot, de megis megtalalt, cserebere utjan jott hozzam egy fufu. Bevallom, ra se neztem fragin, igy nem tudtam mire szamitsak. Nos, a kis boritek, amiben erkezett, szabalyosan illatozott meterekrol. Igeretes kezdet! 😉
En gyumolcsosnel ereztem es persze tubarozsasnak, valami fergeteges fas alappal. Fragi szerint viszont nem ilyen, hanem tubarozsas-feherviragos-mandulas-mogyoros-animalis. Hat nemtom. A leiras alapjan biztosan nem nyultam volna erte. De en tovabbra is gyumol sos, fuszeres, kremes tubarozsanak erzem. Nagyon jo kis szilazzsal es bo 6 ora tartossaggal. Vigyazat, nagyon noies illat! Es az edeset is kell szeretni hozza. Es persze tubarozsa onagysagat (szerencsere nem a rothado hisszagu, femes damat, hanem a friss, fiatalos verziot).
Ui: a kepen a Lix Coutute Tuberose uvege lathato. A “Versace Couture Tuberose “ uvege sima, egyszeru uveg. Csak fyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.