Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picur81, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: lila akác, barack

Alapjegyek: írisz, pézsma

Szívjegyek: mimóza, ibolya, jázmin

Ár: 13000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új! , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Daylight

2019. február 26.

Ó, nekem volt ilyen parfümöm, emlékszem, legalább 20 éve volt, nagyon szerettem, isteni finom, púderes, tartós illat volt. Nemrég próbáltam keresni, de természetesen már sehol nem találtam. Ha valaki tud ehhez hasonló illatot, feltétlen szóljon! A nosztalgia miatt is, de a saját jogán is öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.