Versace

Ár:   21 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 22.

Ár:   21 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: rózsa, frézia,

Szívjegyek: pacsuli, ibolya, heliotróp,

Alapjegyek: agarfa, bőr, szantálfa, vanília.

Yeticica

2020. április 13.

Amennyire nem zsánerem ez az illattipus, most annyira belezugtam! Itt cserebereltem egy fufunyit, és végre , teljesen önidegen módon 😉, nem első használat után formalok véleményt.
Elsőre ugyanis nem volt erkezesem figyelni az illatot, csak felfujtam, tettem a dolgomat, aztan mar csal szappanillatra lettem figyelmes. Tetszett nagyon, mert titkon rettegtem az oudtol, de nyomat se láttam, szagoltam. Szappanos rózsa, kb ennyit éreztem de annak mennyei volt.
Ma olyan ramaty lelkiallapotban voltam, hogy tudtam, valamilyen erőt adó, ütős illatot kell választanom ahhoz, hogy tuleljem. Mivel nincsenek igazan nagyágyú illataim - en olyan kis krémes-feherviragos lány vagyok- a fufuim kozt kotoraszva vegul mellette dontottem.
Bátorság! Jojjon az az agarfa, ha már egyszer az a neve is a parfumnek! De nem jött. Illetve max .a legelején az a savanykás beütés? Nem tudom.
De ami jott helyette, az valami mesés bőrös -rozsas-szappanos , jó intenzív , nőies illatfelhő.
Az.elso par perc nem az igazi, de ami utana tart orakon es.orakon at, az.nekem maga a tömény ontudat. Ontudat, erdekervenyesites, de mindez kifinomultan, hatarozottan de elképesztően nőiesen.
Annyira szép benne a bőr akkord, hogy elmorzsoltam egy könnycseppet amiért nem libbenhettem ki az utcára a vadiúj fekete bordzsekimben. Nagyon illett volna hozza!
(Oudot tovabbra sem talalok benne, de nem is baj, igy nem kell rokaznom tole,.mint egy ket arab fenevadtol, amiktol konkrétan rosszul lettem, olyan gyomorforgato volt bennuk ez a franya agarfa).
Részemről igy csillagos 5-os, o az en magabiztossag-booster illatom. Ja, es a kis 5eves csajszimnak is tetszik, Apát meg nem kérdeztem 😉.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Grumpi

2019. november 9.

Rajtam az egész egy tömény szappan szag.Nem illatos hanem szagos,kellemetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Rajtam az egész egy tömény szappan szag.Nem illatos hanem szagos,kellemetlen.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nagyon különleges illat. Oudot alig erzem. Nagyon tartos. Figyelem felkeltő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

GNóri

2018. augusztus 22.

Oud, rózsa, ylang-ylang. A három illatjegy, amiket egész egyszerűen ki nem állhatok, mégis, fogalmam sincs, hogy miért, de folyamatosan tesztelem az ilyen összetevőjű parfümöket. Ez a gyönyörűséges üvegű Versace megdobogtatta a szívem, akárhányszor csak megláttam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam, a külseje és a vélemények alapján egy igazi fűszeres luxusillatnak gondoltam.
Hát, micsoda meglepetés, rajtam sajnos ez a parfüm is szörnyű. Az oud és a rózsa nem működik a bőrömön, együtt meg aztán pláne. Kellemetlen, fanyar, rideg, már-már férfias, a rózsát ráadásul kifejeztten műnek érzem. Jaj, nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

kvin

2018. május 11.

Ó, még az indítása is mennyei! Bár kicsit erős, de már az elején érezni, hogy ebben rejlik valami, lesz még itt meglepetés! Érdekes módon rajtam kifújáskor egyáltalán nem virágos, nem érzem a rózsát és fréziát, hanem kicsit olyan eső utáni erdő.. sőt, MOHA illata van! Igen, határozottan nedves fakéreg...
Én már ezt is imádom, Fás, naturális, "nedves" illat, ami szépen átmegy balzsamosan fahéjas-diós finomsággá. Ott van a szexualitás, a testnedvek, a csókok, az izzadság, a feromonok...
Ne keressünk virágokat, édességet, komfortzónát. Ez egy nagyon brutálisan határozott, kőkeményen megosztó illat. (Személy szerint kifejezetten keresem az ilyeneket) Szerencsére rajtam végig bizsergető, ugyanakkor változékony DÖG, nem egyféleképpen, nyíltan szexuális, hanem titokzatos, érzéki, érzékeny, egyszerre domináns és odaadó, csodálatosan simulékony... BŐRÖS! Végre, imádom!
Ha személyként létezne, biztos, hogy felkeltené az érdeklődésemet és kicsit bele is szeretnék.

Update:
Parfümös szekrényrendezgetésnél "sikeresen" eltörtem.. bevallom, megsirattam - amennyire felnőtt fejjel még nem szégyen megsiratni egy parfümöt -, kiapadt könnycsatornákkal írom mindezt, szóval ha bárki megszánna, akadna még tartalékban, akkor szentimentálisan befogadó partnert talál személyemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Update:

trinity1982

2018. március 7.

Kifújáskor egy nagy füstös felhő, mint amikor az ember a tábortűz mellett ülve “ befüstölődik”, nem tudom másképp mondani. Leszáradás után pedig meleg, vaníliás- szantálos. Én az összetevők közül csak az alapjegyeket érzem magamon. Frézia?? El sem hiszem, hogy van benne, illetve az agarfa ural mindent. Mint átalában az oudoknál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

mglilla

2017. november 19.

Kedvenc oud-os illatom, tartós, intenzív, misztikus, feltűnő, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Kedvenc oud-os illatom, tartós, intenzív, misztikus, feltűnő, szeretem.

agica721

2017. szeptember 21.

Minőségi megjelenés mögött egy tökéletes füstös oud-os rózsás illat.Ruhan napokig tart és bőrön meg fürdés után is. Nem sok ,nem tolakodó ha csak 1-1 fujast használunk belőle.
Elegáns ,öltöztető illat! 10 pont van? 100 ml kiszerelésem volt ,sztem évekig tudtam volna fujkalni de akkor mi lesz a többivel ? Szerethető nagyon,mar most hiányzik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kicsivero

2017. június 11.

Kedvenc Versace illatom.
Misztikus,oudos ,bőrös...és hihetetlenül tartós
Elfogyasztottam sokszor 10ml-t.Igy most újra rendeltem! :)
Édes,finom..mély illat.Van egy citrusossága ,amiért még melegben is használható..így nem válik nehézzé...Ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Kedvenc Versace illatom.
Misztikus,oudos ,bőrös...és hihetetlenül tartós
Elfogyasztottam sokszor 10ml-t.Igy most újra rendeltem! :)

d.krisztina

2017. március 20.

Megtetszett, vettem 20 ml-t, de sajnos mégsem lett tartós a kapcsolatunk. Ennek főleg az az oka, hogy ő maga nem tartós. 😕 Igen, a kabáton tényleg tart, minden alkalommal amikor felveszem, érzem. De nem győz meg. Mert csak megcsap felvételkor, és annyi, meg ha szagolgatom a kabát nyakát... Kellemes érdekes, füstös, bőrös illat, lehetne signature, de magamra fújok 5-6 fújást és egy óra múlva semmi, bőrön meg a legillékonyabb. Ruhán még csakcsak, de hatósugara ott nincs. Nagyon csalódott és szomorú vagyok. Mindehhez képest ráadásul irtó drága. Ha már aranyáron veszek egy Versace parfümöt, akkor megkövetelem a minőséget! 😠

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.