Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1997

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fej: fűszerek, narancsvirág, szilva, málna, galbánum, barack
Szív: szegfű, tubarózsa, liliom, gardénia, jázmi, ylang-ylang, rózsa
Alap: bőr, szantálfa, tonkabab, pacsuli, fahéj, vanília, szegfűszeg, cédrus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

adrica

2015. október 16.

Nekem ez a téli spórolós illatom, ami azt jelenti, hogy csak ritkán teszem fel, mert nem egy olcsóság, és nem könnyű hozzájutni. Imádom ezt a különös illatot! Amellett, hogy citrusos, mellette virágos, édes, púderes, meleg, fűszeres. Egy példaképemnél találtam rá erre az illatra (Pótnagymamánk), az ő lánya küldte neki Németországból ajiba. Hát szerelem lett első szaglásra. Utána már nem volt kérdés mit kérek Karácsonyra. Azóta is nagy csodálattal használom. Ettől a parfümtől különlegesnek érzem magam. Erősnek, ugyanakkor nagyon nőiesnek, ügyesnek, aki minden problémát félkézzel elbír. Szinte érezni benne a fagyos gyümölcsök illatát. Vibráló, ugyanakkor nagyon nyugodt. Hihetetlenül különleges. Van benne minden, teljes kuszaság, és mégis rendezett. Olyan megfoghatatlan, de még is hozzá bújnál. Szóval érdekes és nagyszerű. Alkalmakra nem ezt szoktam, de pont gondolkodtam, hogy az egyik téli bálomra kipróbálom milyen hatást keltene. Szerintem nem annyira ünnepélyes, decens mint egy Chanel, de van olyan fűszeres. Nem emlékszem, hogy a tartósságával valaha is problémám lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.