Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. október 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Vichy desodor nagyon érzékeny és epilált, szőrtelenített bőrre. 24 óra tartósság, dermatológiailag tesztelt. 40 ml.

prehalekjudit

2015. május 16.

Hát én többet vártam a Vichy-től,nekem nem sokat ért.Tetszett hogy nincs illata,de nem nagyon vált.be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

veravera

2012. január 9.

Én azért vettem meg, mert alumíniummentes dezodort kerestem. Érzékeny bőrre jó és nem tömíti el a pórusokat, de sajnos nem elég hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

afonya

2011. március 20.

Nagyon finom, könnyű dezodor. A frissen gyantázott bőrre ugyan nem szoktam rákenni semmit, de pár óra múlva már használható. Nem csíp, nem viszket. Szagtalan, színtelen zselés stift.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.