Vichy

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ency, az összetevőket feltöltötte: siposanni, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tartós fedést biztosító fixáló púder

Lyne

2022. február 16.

Azért nehéz véleményezi ezt a púdert, mert tudásában, ár-érték arányban egy nagyon jó termékről beszélünk, ugyanakkor a kivitelezése kritikán aluli! Miért mondom ezt? Az a tapasztalatom, hogyha reggel 7 körül felteszem, akkor olyan 13.00-14.00 körül frissítenem kell és így ki is tart a nap végéig, illetve csak tartana..ugyanis az a probléma, hogy képtelenség bárhova is magunkkal vinni, mert szanaszét szóródik a tégelyben a lyukakon keresztül, sőt, még a kozmetikai táskámban is állandóan megtalálom a nyomát, pedig százszor leellenőrzöm, hogy elég szorosan van-e a kupakja rátekerve. Persze ilyenkor jönnek a különböző praktikák, hogy a kis kozmetikai táskán belül is különítse el az ember és rakja bele valamibe, stb. De itt még nincs vége tortúrának, mert amikor elővesszük és kinyitjuk, zúdul kifelé a fehér por…😒 Persze így is egy életre elég az a mennyiség, amit megveszünk, de sok a vesződség vele és nem lehet napközben csak úgy pikk-pakk előkapni és használni. Aztán ugyanezzel a helyzettel kell szembesülni reggel, amikor is újra elővesszük és szóródik mindenfelé a cucc… uh a legjobb, ha marad otthon és nem "utaztatjuk" sehová.. csak akkor meg nem tart ki nap végéig.
Ettől eltekintve, magával a termékkel meg vagyok elégedve, de csínján kell vele bánni, mert ha túl sokat viszünk fel belőle, akkor csúnya poros lehet a végeredmény. Ugyanakkor, ha kitapasztaljuk milyen minimális mennyiség elég belőle, akkor remekül mattít és nagyon szép lesz a végeredmény. 😊 Ezen kívül bele kell kalkulálni, hogy egy fél árnyalatot világosít az alapozókon! Engem ez nem zavar, de lehet, hogy mást igen..
Ezzel a csomagolással kellene kezdeni valamit, mert így kész szenvedés a használata…. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 16.

Atally

2021. október 12.

Abszolút újravevős termék. Szépen mattít. Nyáron nagy melegben is bírja reggeltől kb. délutánig. De ilyenkor elég még egy kicsit felvinni az arcra és újra tökéletes. Alapozó nélkül is szoktam használni. Ez a 28g-os púder már több mint egy éve megvan és még mindig van benne, szóval elég sokaig bírja.

szerk.: azóta már sima hintőport használok az alapozó fedésére. Kb. 10-szer olcsóbb és ugyan azt a hatást érem el vele, talán annyi kis különbség, hogy picit világosítja a hintőpor az alapozót, a fixáló púder viszont nem. Az öt csillag marad, mert jó termék, adja amit a leírásban fogalmaz, más biztosan jól jár vele, akinek nem vált be a hintőpor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

sbetti312

2021. június 10.

Szeretem ezt a púdert, azonban nagyon világosítja az alapozót ami nekem inkább hátrány. Így nem tudom minden sminknél alkalmazni sajnos. Pedig nagyon örültem volna neki, mert nem a legolcsóbb darab. Azonban ha kifejezetten világosítás a cél, akkor kiváló társam! :-) A fedése közepes, azonban szépen mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 10.

csvik

2021. február 13.

Nagyon szeretem, szerintem jó hogy kis lyukakon át lehet egy kicsit pamacsra felvinni a púdert, viszont amikor már kevés van benne ez nehezebben megoldható. Az arcom minden részére viszek fel belőle, majd várok néhány percet és utána smink ecsettel oszlatom és nagyon jó eredménye lesz. Van mikor jobban és hosszabb ideig mattít, valamikor viszont nem. Már a másodikat használom belőle, újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Dorcikahh

2020. december 25.

Szépen mattít. Kár, hogy ennyi pozitívuma van. Pici lyukak, amiken keresztül nagyon nehéz normálisan kinyerni a terméket anélkül, hogy ne szóródna mindenhova, a mattítás sem tart sokáig, egyáltalán nem tartós púder, fixálásra így mondanom sem kell, szintén nem vált be. De legalább szép poros hatást eredményez. Az Anastasia Beverly Hills púder százszor jobb, és csak kétszer ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Roxuska

2020. május 10.

Mint minden Vichys kozmetikumot, ezt is nagyon szeretem. Nagyon sokáig elég. Nem leszek tőle pattanásos és nagyon szépen mattít. Tényleg világosít egy kicsit az alapozón, de nekem ez teljesen jó, mert egy fél árnyalattal sötétebb az alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Benedetta88

2020. január 1.

Nagyon nem szeretem a púdereket, pont ezért jóval később szereztem be a 3D alapozó mellé. Nem a legolcsóbb, viszont sokáig elég lesz. Sajnos azt vettem észre, hogy világosít az alapozó színén, de ez valahol várható volt. Nem mindig használom, viszont vele vagy nélküle is hajlamos a bőröm a "kifényesedésre" pár óra elteltével. Ha elfogy, nem valószínű, hogy újra ezt fogom venni, már csak a benne lévő zsírkő miatt se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Afrocska

2019. december 9.

Imádtam.. amikor megvettem sokat használtam, szépen mattít. De mostanában úgy érzem, ha többször használom kipattogok tőle :( Pedig úgy imádtam... még nagyon sok van a tégelyben, már csak a T vonalra használom alkalmanként, arra el fog fogyni nagyjából 3 év alatt.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

solyczi

2018. november 16.

Nagyon jó kis fixàló púder, nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Nagyon jó kis fixàló púder, nekem nagyon bevált

Bridget12

2018. augusztus 4.

Nagyon megvagyok vele elégedve, eddig ez a legjobb púder amit használtam nagyon sok van benne.
Mondjuk a meleg nyári napokon többször is elő kell vennem, de nagyon jól fixál.
Egy negatívum hogyha előveszem mindenhova szóródik a por de ez még belefér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Mondjuk a meleg nyári napokon többször is elő kell vennem, de nagyon jól fixál.
Egy negatívum hogyha előveszem mindenhova szóródik a por de ez még belefér ;)