Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

senskin

2015. január 28.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Vichy termékek egyike ez a hab, amit szerettem a márkától. Friss, rózsaillatú könnyed krém. Ami nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

Márti85

2014. április 14.

Jó az illata, tetszik az állaga, kellemes érzést hagy maga után. Szerintem az ára is rendben van. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Daisyyy

2013. november 13.

Nálam nem vált be. Nehezen vitte le az alapozó maradványokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Nálam nem vált be. Nehezen vitte le az alapozó maradványokat.

Nikolett019

2013. október 2.

Ilyen egy igaz arclemosó! Sokáig kerestem hasonlót, és sajnos már nem kapható.
Remélem találok ehhez hasonlót! Esetleg ha valaki ismer ossza meg velem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Ilyen egy igaz arclemosó! Sokáig kerestem hasonlót, és sajnos már nem kapható.
Remélem találok ehhez hasonlót! Esetleg ha valaki ismer ossza meg velem! :)

csillu

2013. július 30.

Nekem nagy-nagy kedvencem ez a lemosó. Igazi, tiszta érzés utána, szinte csikorog az arcom, annyira letisztítja a szennyeződéseket. Én ezt az érzést nevezem tisztításnak. Az illata kellemes, üde. Imádtam használni reggel-este. Úgy tudom már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

dorisz13

2013. május 21.

Egyszerű kis lemosó, viszont nagyszerű a hatása. A sminket, és a szennyeződéseket maradéktalanul lehozta az arcomról.Negatívuma, hogy hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

csillubaby

2013. május 20.

Nekem abszolút kedvencem volt. Gyönyörüen tisztította az arcom, nagyon kellemes érzés volt utána. Igazán tisztának éreztem a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

Klara75

2013. március 22.

Most látom, hogy már nem gyártják...Hát így jártam. Nekem kicsit szárította a bőrömet, de pont ezért nyáron tökéletes volt. Alaposan tisztít és jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

jibjab

2013. március 21.

Jó összetevők és kellemes használat. Szép volt tőle a bőröm. Nagy kár, hogy már nem gyártják! Miért kell minden jót kivonni?! Nekem ez az Essentielles termékcsalád nagyon bejött. Nem olcsó, de azt vettem észre, hogy hatékonyabb, mint sok más drogériás termék sőt más rendes Vichy terméknél is. Szinte mindent használtam és többször újra vettem, mert nagyon meg vagyok vele elégedve. Remek ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

devcat

2013. február 8.

Nekem se vált be, ragacsos fura érzést hagy maga után az arcon, a kezemet meg kiszárítja. Katasztrófa. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.