Vichy

Ár:   7699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 x 1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bvbv, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. január 29.

Kiszerelés:   10 x 1,8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló innováció ráncok, feszességvesztés és fakó arcbőr ellen. 10 nagyon aktív ampulla, hatékony és minimalista formulával, mely optimális dózisban tartalmazza az összetevőket.

• 10% tiszta C-vitamin
  • Bio-peptidek
  • Természetes eredetű hialuronsav

500 Ft 1 db! Vichy Liftactiv Specialist Peptide-C Ránctalanító Ampulla
Ár: 500 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

stylo

2021. november 25.

Nem tudom megszeretni. Kettot elhasznaltam, de elajandekozom. 1 ampulla 2 alklom. A fele is tul sok. Nagyon hig, ugyetlenul lehet hasznalni. A kis ampullat nem lehet visszazarni. Fura. Ragacsos erzest hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

Nikcsy91

2021. szeptember 17.

Nagyon bevált. Az első Vichy termék, amit meg mertem venni, mert láttam, hogy már a második helyen ott a c vitamin az összetevők között. Nagy pacsi, hogy szép ez a lista, nincs benne sem parfüm, sem alkohol denat.
Én egy ampullát használtam el egy alkalommal, mivel néhányszor szétdurrant a teteje és kifolyt eleve a tenyerembe, de így is megérte. Nekem ez jobban bevált, mint a pipettás üveges c vitamin szérumok, mert azokat hűtőben tárolva sokszor elfelejtettem használni és pikk-pakk meg is romlott. Ezért ez jòval kényelmesebb. Nem irritált, nem okozott mitesszereket, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

almakorterepa1213

2021. április 30.

Azért van ilyen csomagolásban ez a termék, mert a C-vitamin szérumok rendkívűl instabilak, nagyon hamar oxidálodnak. Azért mondanám, hogy jobb mint egy átlag C-vitaminos krém/szérum, mivel ez nem tud "megromlani". Ezzel ellentétben azok a krémek, amikre rá van biggyesztve, hogy C-vitamin kb. semmit sem érnek, a csomagolásuk miatt. Még csak 3 napja használom szóval, majd visszatérek egy rendes véleménnyel, de eddig tökéletes minden! Én izgultam az ampullák használata miatt, de egészen egyszerű, ugyanakkor tényleg vigyázni kell, ha egy ampullát kibotunk, hogy utána az ne folyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

danyadi77

2021. február 16.

1 ampulla van hátra, így merek róla véleményt alkotni. Elég régóta használom, nekem több, mint 2 alkalomra elég 1 ampulla tartalma amellett, hogy arcomra nyakamra és valamennyit a dekoltázsomra is kenek. Bár zárható az ampulla egy kis kupakkal (ötletes), de nagyon folyik a tartalma, nehézkes önteni belőle, ha nem figyelek, folyik az oldalán-nem jó. Először nem tetszett, de így a végére mintha látnám hatását, üdébb, szebb bőrkép, pirosságot lehúzza. Ami még nem tetszik, az a szaga, de elviselhető. Kedvezményesen az ára is elfogadható. Ha nem veszem újra, annak az ampullás kiszerelés lesz az oka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

CeCeDrake

2020. április 6.

Update: ez IS fekete mitesszereket okoz. Akinek a G&G pl nem vált be emiatt, ezt sem ajánlom.
Újabb 10 ampullát használtam el, de többet nem veszek.

A myvichy felületen lehetett mintát rendelni. Ki akartam próbálni mindenképp. 1 db minta után döntöttem a vásárlás mellett.
Nem rossz, viszont ár-érték arányban nem a legjobb szérum.
Egy ampulla arcra, nyakra és dekoltázsra elég, amúgy 2 alkalomra szánják, de én ezt nem tartom jó ötletnek, ettől függetlenül “visszazárható”, szóval megoldották a problémát.
Nem jött a wow érzés 11 db ampulla használata után, de nem mondom, hogy rossz, mert nem rossz!
Hidratált, üde arcot eredményez, de nem lett az igazi.
Alkalmanként lehet, hogy vásárolni fogom.
Szimpatikus, hogy elérhető bármikor a patikában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Újabb 10 ampullát használtam el, de többet nem veszek.

Nem rossz, viszont ár-érték arányban nem a legjobb szérum.
Hidratált, üde arcot eredményez, de nem lett az igazi.
Alkalmanként lehet, hogy vásárolni fogom.
Szimpatikus, hogy elérhető bármikor a patikában.

Milva07

2020. február 26.

Szintén a honlapon hirdetett mintát kaptam, egy dobozt pedig akciósan vettem. Átlagos szérum, nem jobb, nem rosszabb, talán kevésbé ragad , mint több más, C-vitamint tartalmazó szérum. Egy ampulla reggel és este felezve használva (ahogy a honlapon ajánlják) elegendő arcra, nyakra és dekoltázsra. Extra hatása nem volt, de mivel a rutinomban egyébként is mindig van valamilyen C-vitamin tartalmú termék, így ez irreális elvárás lett volna. Árban viszont lényegesen kedvezőbb termékeket lehet föllelni, így ez csak gyenge 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.