Vichy

Ár:   7699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 x 1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bvbv, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. január 29.

Kiszerelés:   10 x 1,8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló innováció ráncok, feszességvesztés és fakó arcbőr ellen. 10 nagyon aktív ampulla, hatékony és minimalista formulával, mely optimális dózisban tartalmazza az összetevőket.

• 10% tiszta C-vitamin
  • Bio-peptidek
  • Természetes eredetű hialuronsav

CeCeDrake

2020. március 10.

A myvichy felületen lehetett mintát rendelni. Ki akartam próbálni mindenképp. 1 db minta után döntöttem a vásárlás mellett.
Nem rossz, viszont ár-érték arányban nem a legjobb szérum.
Egy ampulla arcra, nyakra és dekoltázsra elég, amúgy 2 alkalomra szánják, de én ezt nem tartom jó ötletnek, ettől függetlenül “visszazárható”, szóval megoldották a problémát.
Nem jött a wow érzés 11 db ampulla használata után, de nem mondom, hogy rossz, mert nem rossz!
Hidratált, üde arcot eredményez, de nem lett az igazi.
Alkalmanként lehet, hogy vásárolni fogom.
Szimpatikus, hogy elérhető bármikor a patikában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Nem rossz, viszont ár-érték arányban nem a legjobb szérum.
Hidratált, üde arcot eredményez, de nem lett az igazi.
Alkalmanként lehet, hogy vásárolni fogom.
Szimpatikus, hogy elérhető bármikor a patikában.

Milva07

2020. február 26.

Szintén a honlapon hirdetett mintát kaptam, egy dobozt pedig akciósan vettem. Átlagos szérum, nem jobb, nem rosszabb, talán kevésbé ragad , mint több más, C-vitamint tartalmazó szérum. Egy ampulla reggel és este felezve használva (ahogy a honlapon ajánlják) elegendő arcra, nyakra és dekoltázsra. Extra hatása nem volt, de mivel a rutinomban egyébként is mindig van valamilyen C-vitamin tartalmú termék, így ez irreális elvárás lett volna. Árban viszont lényegesen kedvezőbb termékeket lehet föllelni, így ez csak gyenge 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.