Vichy

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Neovadiol Compensating Complex arckrém száraz bőrre puha és finom, mégis erősen tápláló. A rizskorpa olaj, a sárgabarackolaj, a méhviasz és a shea vaj táplálják és kényelemérzetet biztosítanak a bőrnek.
Gazdag állaga ellenére nem zsíros és nem ragad – ami egy valódi bravúr. Könnyen beszívódik a bőrbe.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anamibarbi

2020. december 21.

Tegnap ajándékoztam meg magam ezzel a krémmel. Gyógyszertárban vásároltam, tízezer forint felett van az ára. Remekül beszívódik, hidratál. Nyilvánvalóan egy használat után nem lehet többet megállapítani. Viszont:érthetetlen, hogy miért van ennyire intenzív, bár kétségkívül nőies illata. Félek, hogy irritálni fogja a szememet, az orrnyálkahártyámat és akkor más fogja használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 21.

Aza

2020. október 14.

Talán egy éve használom. Nyáron zsírosnak tünik, így akkor csak éjszakára használom a krémet, belekeverve 2-3 csepp Vichy Neovadiol Magisztral Elixirt. Szépen belemasszírozom a bőrbe, nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 14.

edit62

2020. február 7.

Koromnál fogva már kénytelen vagyok olyan krémeket használni,ami ránctalanító hatással is bír. Ez a krém nagyon bevált, ápolja, puhává teszi az érzékeny arcbőröm. Hidratált, puha lesz .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 7.

Kisztiii

2018. május 4.

Amint beköszönt a hideg idő, imádom! Alapvetően száraz a bőröm, túlérzékeny, ugyanakkor hamar képes zsírosodni is. Októbertől áprilisig kiváló! Most már fogyóban, épp keresek valami lágy, géles jellegű, könnyen beszívódó krémet, ami elbírja a nappali sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Vilhelm789

2017. november 10.

Rendszeresen használom, nagyon szeretem, bár mostanában inkább a natúr termékeket keresem.
Illata, állaga, színe teljesen megfelelő, jól és hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Illata, állaga, színe teljesen megfelelő, jól és hamar felszívódik.

hrk

2017. április 2.

Nagyon jó állagú, könnyen kenhető krém, az illata is kellemesen-üdén fanyar. Télire vettem, de kevésnek bizonyult a kombinált- vízhiányos bőrömre. Viszont így tavasszal tökéletes (a Magistral Elixírrel együtt használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

HAndi80

2016. november 10.

Évek óta használom, az egyik nagy kedvencem. Ekcémás a bőröm, semmi problémám nem volt vele. Könnyen beszívódik, puha és hidratált lesz tőle az arcom, szolid, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Heli

2015. november 10.

Ugyan nem vagyok változókorban, de közel a 30-hoz már vannak enyhébb ráncaim. Este kenem fel, gyorsan beszívódik, nincs rossz illata. Mintám van belőle jelenleg, nagyon szereti a bőröm. Kíváncsi vagyok mások hosszabb távú használat melletti véleményére, nem kizárt, hogy megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.