Vichy

Ár:   9740 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vichy Laboratóriumok 14 év kutatómunkája és 13 szabadalma járult hozzá ehhez a különleges összetételhez, amely segíti a bőr szépségét a változókorban is. A „fiatalsághormon”  által ihletve egy olyan hatékony hatóanyag-kombinációt választottak, amely a változókori bőrjelenségekre hat.  Ennek az innovatív Compensating Complexnek köszönhetően a bőr fokozatosan megszépülhet. Tömörsége, kényelemérzete és frissessége növekedhet. Az arcszín ragyogóbbnak, egyenletesnek, a bőr teltebbnek tűnik.

Nanilia

2016. december 15.

Szérumnak nekem tökéletes volt. Mintának kaptam, állagra illatra engem meggyőzött. Nekem jól beszívódott és nem hagyott nyomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

timilla

2016. március 8.

Egy újabb Vichy termék, amit hangzatos marketingszöveggel adnak el, de nem igazán látom a célját/értelmét. Számomra csak két hasznos összetevő azonosítható az inci alapján, mégpedig az urea és a hialuronsav, ezért viszont ennyi pénzt felesleges kiadni. A szérum maga aranyos fényű, zselés cucc, ami az én bőrömbe nem szívódott be rendesen (még a száraz részekbe sem), hanem ragacsos réteget hagyott maga után. A mintámat elhasználtam ugyan, de nem volt kellemes a párnára ragadva aludni, reggel meg nem látni semmi különösebb eredményt (talán mert a párnahuzatot ápoltam vele :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.